So long

1. únor 2011 | 20.28 |

Máte pravdu. Naprostou pravdu! Strašně dlouhou dobu jsem tady nenapsala jak se mám a tak, teda, dáme se na to. Jak se mám? Fajn :). Tento týden máme třídní a zeměpisářku na lyžáku, tudíž nám zeměpis, psychologie a dvě hodiny těláku odpadjí :). Včera nám nás aktuální třídní (zástupce naší třídní :D) rozdal vysvědčení. Mám asi páte nejlepší vysvědčení ve třídě. V naší třídě nás z 26 šesti prošlo (bez neklasifikace nebo nedostatečný) jen 11 a já jsem mezi těma vyvolenýma XD. Na tom cáru papíru XD mám jen jednou čtyřku (řz řízení jakosti) a jinak samé trojky, pár dvojek a pár jedniček. Ale jo, jsem spokojená, je to nejlepší vysvědčení za mou středoškolskou kariéru :D. Mimochodem, na celé škole nebylo ani jedno vyznamenání, což je trošku ostuda.

Zítra jdu ukázat výzo jedné z babiček, tak mám po dlouhé době zase nějaký celoodpolední plán a těší mě to :). Ve čtvrtek mě čeká sraz s Maude a panem Běse, takže to odpoledne bude určitě super - jelikož výbornej pokec a k tomu výborné posezení ve Starbucksu :D. Minule jsem tam dostala zákaznickou kartu, teď budu mít druhé razítko a až budu mít čtyři tak pak mi dají kafe vlastního výběru ZDARMAAAAA 8)!

V pátek nás čekají pololetní prázniny po víkendu od 7. 2. do 13. 2. máme jarňáky. To mi připomíná, že musím na ty prázdniny vymyslet nějaké plány abych se neukousala nudou :).

Opět jsem se neušila na dnešní písemky a opět z nich mám dobré výsledky. Z řízení jakosti jedničku (v tomto pololetí už druhou xP) a dále jsem psali literaturu, písemka byla o rozboru děl (Zkrocení zlé ženy/ Romeo a Julie, Lakomec a srovnání Dalimilovy kroniky s Kosmovou), tady známku ještě nevím, ale mám z toho dobrá pocit 8).

Za neděli (asi tak v úseku dvou hodin) jsem přečetla celou Kytici, jenže jsem nepochopila celé Záhořovo lože a konec Pokladu. Nevíte někdo? Klidně poraďte :). Budu jen ráda ;). Včéra jsem si v naší školní knihovně pujčila Strakonickýho dudáka, Petr a Lucie a Smrt krásných srnců. Všechno to je kraťoučké, tudíž počítám, že nejpozději do 14 dnů to mám přečtené a pujčím si další :).

Dnes jsem si dělala nehty. To co jsem na nich tvořila byl pro mě porod, ono to vypadá jednoduše, ale vůbec to teda jednoduché nebylo, to vám musím říct. A fotky nehtů čekejte zítra :D. K večeru XD...

A teď k Egyptu. Strašný co se tam děje. Vykradli si vlastní muzem GR, nad 1000 věznů uteklo ze žalářů GRR, už je také víc jak 300 mrtvých GRRR. Proč se tohle ve světě děje? Proč :(. Mimochodem, já tam na podzim měla jet (pokud bych prošla u maturity, měla jsem to slíbené jako dárek) což teda asi padne :(. Takže to vypadá na Španělsko, Norsko, Švédsko ale nebo třeba i Irsko.

A ještě poslední věta. Poslední dobou strašně moc poslouchám P!nk, předěvím F*ucking Perfect a Heartbreaker. Jo a asi jsem vážně asi ujetá a přecitlivělá, ale text F*ucking Perfect mě rozbrečel a to nekecám. A vlastně.. je špatné se stydět za své city? Nebo s emám obdivovat za to, že v dnešní době neni moc citlivých lidí, ale spíš bezcitných? Who know... no tedy, tady máte P!nk - F*ucking Perfect ;)

Foto z DA od kproductions

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: So long mixx 01. 02. 2011 - 21:54
RE: So long damn-girl 01. 02. 2011 - 22:12
RE: So long zlomenymec 01. 02. 2011 - 22:49
RE(2x): So long damn-girl 02. 02. 2011 - 17:12