Článek Ozkoušeno: Svět bedýnek

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Ozkoušeno: Svět bedýnek

12. 05. 2017 - 06:51

hroznetajne: Bedýnkování u nás ve městě taky fungovalo. Ale to byl vyloženě manželský pár, co rozvážel bedýnky a vyměňoval za prázdné. Měli to bohužel docela dost drahé. Ale jinak se mi to moc líbí a 300,- za bednu zeleniny a ovoce s dovozem se mi zdá pořád dost dobrý ! A navic, když jsi spokojená s kvalitou!
Možná bych mohla navrhnout bedýnky doma .

---
hroznetajne.pise.cz

13. 05. 2017 - 14:24

damn-girl: Tak to je také hezký nápad. Mamka co objednávala první, tak měla velikonoční balení a tam byla i bio jehněčí kýta a balíček byl cca za 400 až 500,- Kč (už si bohužel nepamatuju přesně), což je opravdu super cena, protože jehnečí je samo o sobě drahé. Vyzkoušej doma návrh a uvidíš

---
damn-girl.pise.cz

13. 05. 2017 - 10:09

boudicca: Luxusní služba! Já se pořád odhodlávám vyzkoušet aspoň nákupy na Rohlíku, ale vždy to nakonec uzavřu, že vlastně chodím do nedalekého obchodu ráda. Farmářské bedýnky jsou super nápad. Když je možnost, ráda nakupuji na trzích přímo od zemědělců, ale teď mám trhy přes půl města, takže se tam dostanu málokdy.

---
by-boudicca.blogspot.cz

13. 05. 2017 - 14:27

damn-girl: Tak na Rohlíku mamka nakupuje pravidelně, mají tam také vyběr biopotravin atd., ale to jiště už víš . Dokonce píší smsmku, když třeba stojí vzácpě. Už několikrát se nám stalo, že přijeli třeba až o dvě hodinky pozdějš a to jsme pak neplatili nic . Já rohlík využívám v případě, že jsem nemocná - ve chvíli, kdy žiju sama je tahle služba opravdu k nezaplacení! Ozkoušeli jsme i Košík.cz a Koloniál.cz, ale Rohlík u nás doma naprosto vede!

---
damn-girl.pise.cz

13. 05. 2017 - 17:56

tlapka: Vypadá to skvěle. Zatím nejsem cílová skupina, ale dokážu si představit, že až budu jednou zodpovídat za nákupy a vaření v domácnosti, tak bych službu využila.

---
tlapka.pise.cz

17. 05. 2017 - 21:44

rebarbora: O „bedýnkách“ už jsem slyšela kdysi dávno, ale osobně s nimi zkušenost nemám, upřímně řečeno jsem se vždycky trochu bála, jestli bych všechno, co by mi tam dali, snědla – jsem totiž malinko vybíravá a třeba papriky vůbec nejím A co pak s nimi, že? Ale jako nápad se mi to zdá dobré A na stará kolena budu za donášku až do domu ještě ráda

---
rebarbora.pise.cz