Ozkoušeno: Svět bedýnek

11. květen 2017 | 21.31 |

Výsledek obrázku pro svět bedýnekDnešní článek věnuji recenzi Svět bedýnek. Jsem sama zvědavá, jak moc tuto službu znáte nebo neznáte, protože já jí neznám ani měsíc, ale už jsem ji stihla ozkoušet. Takže vzhůru na článek a já doufám, že se vám recenze bude líbit a článek (a především služba samotná) vás zaujme.

Ke službě Svět bedýnek jsem se dostala skrz kamaráda, který je už nějakou dobu vegan a rád si postrpí na kvalitní ovoce a zeleninu, a tak, když jsme se jednou bavili o stravování a nákupech přišla řeč právě na Svět Bedýnek. Bude se líbit všem, kteří neradi nakupují či si jen potrpí na kvalitní potraviny od malých českých farmářů a zde kolikrát i v bio kvalitě. Svět bedýnek je tedy rozvozová služba čerstvého ovoce a zeleniny, kdy si můžete zakoupit už předem namíchanou bedýnku podle toho, jaké sezónní věci jsou od českých pěstitelů zrovna k mání. Sestavit si můžete samozřejmě i bedýnku svojí a vybrat si tam nejen z ovoce a zeleniny, ale i z mléčných produkrů od českých farmářů, ale také i bio kosmetiky, vegan produktů, raw produktů, ale i masa od českých řezníků. Hlavní služba je ale směrována na již zmiňované předem namíchané ovocno-zeleninové bedýnky. Sortiment jednotlivých balíčků se mění každý týden a najdete tam to nejčersvější z našeho trhu a především, co zrovna opravdu roste přirozeně a ne pomocí hnojiv a umělého osvětlerní ve sklenících.

Nejlevnější bedýnka vychází na 309,- Kč a doprava je zdarma. Doprava je zdarma pokaždé v případě, že si objednáváte tu předem namíchanou. Pokud si mícháte sami, musíte splnit částku minimální objednávky, pokud nesplníte, dopravdu si platíte. Přímo zde si i můžete prohlédnout, co je zrovna v jaké bedýnce. Nenechte se zmást třeba banány, ty u nás opravdu nerostou, jako pár dalších produktů, ale kam je především mířeno jsem již zmínila v první části článku :-). Rozvoz si poté můžete vybrat na dopolední nebo odpolední hodiny a společnost rozváží po celé České republice, což je podle mého naprosto super.

Tak teď k mým zkušenostem. Já jsem objednávala teprve jednou, Mamka po mé zkušenosti objednává pravidelně a obě jsme si tuto službu zamilovaly už jen proto, že se s těžkýma taškama nemusíme tahat z obchodu a navíc, že se jedná opravdu o daleko kvalitnější produkty než ty, které běžně kupujeme na pultech obchodů. Někdo by mohl namítnout, že to je drahé, ale pokud to nebudu muset z obchodu tahat sama a pokud ta chuť ovoce a zeleniny je nesrovnatelně lepší (což opravdu je), tak si klidně připlatím a to pravidelně. Navíc menší bedýnky jsou o váze 5-7 kg, pokud se nepletu a to mi málo nepřipadá. Zboží se dováží v bedýnce (vratná záloha 30 Kč) nebo v papírové tašce (7 Kč) a platit se dá kartou online a nebo hotově při převzetí, přičemž vás budou informovat v jakém časovém rozmezí vám objednávku dodají.

Závěrem musím říct, že jsem ráda, že jsem poznala tuto službu, jelikož mi přijde opravdu šikovná a myslím si, že přesně takováhle služba tady má budoucnost, protože v ní najdete jen kvalitní produkty.

Co vy? Znáte Svět bedýnek? Využíváte e-shopy, které se orientují na rozvážku potravin?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Ozkoušeno: Svět bedýnek hroznetajne 12. 05. 2017 - 06:51
RE(2x): Ozkoušeno: Svět bedýnek damn-girl 13. 05. 2017 - 14:24
RE: Ozkoušeno: Svět bedýnek boudicca 13. 05. 2017 - 10:09
RE(2x): Ozkoušeno: Svět bedýnek damn-girl 13. 05. 2017 - 14:27
RE: Ozkoušeno: Svět bedýnek tlapka 13. 05. 2017 - 17:56
RE: Ozkoušeno: Svět bedýnek rebarbora 17. 05. 2017 - 21:44