ZLO! XD

6. únor 2011 | 23.27 |

Smějte se mi jak se vám chce, ale ano už jsme taky vlastníkem svého profilu na facebooku :D. A jaké jsou moje dosavadní názory? No bránila jsem se tomu hodně moc to přiznávám... chtěla jsem si to založit až vyjdu ze školy, ale zase proč budu odkládat třeba takový kontakt na bratránka se kterým se nevídám, když už ho můžu mít teď :D. S komunikací to tam je v pohodě... spousty aplikací mi přijde k ničemu, ale kdo ví že.. znáte mě XD.
A hned na začátku jsem se tam seznámila s nefunkčností toho serveru :D. Prostě mi tam teď nefunguje, když chci někoho pasovat  mezi své přátele... napíše to něco o nějaké selhané akci a ať to zkusím pozděja. Naja... jenže takle jsem to za ten večer zkoušela několikrát a fuuurt niiiic.

A dost o FB. Jak se mám jinak? Ukrutně mě bolí hlava, ale to už od odpoledne. Dále jsem pochopila jak se hraje to sudoku což považuju za totální úspěch a výhrou nad mým mozkem :D.

Během tohoto týdne mám jarní prázdniny, vlastně bych to spíš nazvala zimníma prázdninama. V útěrý jsu navštívit babičku a ve čtvrtek jdu na 11 k tomu holiči a čim dál víc se na to těším 8).  Taky bych se během prázdnin chtěla jít projít a většinou i s foťákem, že bych rivnou něco zdokumentovala. A taky se ozvala bráchova kámoška jestli bych někdy nechtěla jít ven. Proč ne, poznat nové lidi je faj a nesedět neustále doma je ještě lepší věc :).

Já zas přeskakuju z téma na téma, snad se to někdy naučím nepřeskakovat :D. Dnes večer na Nově dávali celkem pěkný film, Pan včelka se to jmenovalo. A celkem kladně jsem tím filmem překvapená... a navíc ty animované včeličky vypadaly roztomile :D.

Safra bolí mě rameno a půjdu se napít, tak se mějte pěkně a já napíšu zase zítra :)

EDIT1: Tak jsem si ještě vzpoměla, že jsem vám tu minule (v nějakém starším článku) vyprávěla o Egyptě a o tom, že jsem tam měla jet namaturu, ale díky těm nepokojům tam teď, to asi nevyjde. S mamkou jsme přemýšleli o  Norsku, Švédsku, Španělsku, Irsku... no prostě něco z toho místo Egypta :D. A jelikož já strašně moc miluju Berlín, tak dnes přišla s návrhem jestli bych místo klasické dovolené nechtěla třeba na 14 dnu na jazykový kurz právě do Berlína 8)...

Foto z DA od hequalstohenry

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře