TOP 5

7. září 2016 | 21.49 |
› 

Ahojte. Sedím si tady tak večer v bytě po naprosto náročném dnu a přemýšlím co dělat. Mrkla jsem na první díl seriálu Griffinovi (potřebovala jsem najít fakt nenáročnou tupou oddechovku po práci) a mrkla jsem na netu i na poslední díl Masterchefa (baví mě sledovat, jak umí vařit a vymýšlet recepty v průběhu). Teď si ale říkám co dál... a heleme se... já tady ještě nemám svou hudební top 5 za srpen. Takže si něco poslechneme?

H-Blockx - C'mon 

Ten chlap má naprosto bezvadnej vkus na hudbu a poté co mě zásoboval jeho oblíbenou hudbou tady mám jasného vítěze na srpen. C'mon mě chytla hned na začátku. Má to prostě drive a šťávu, a kdo by řekl, že tohle jsou Němci! Boží rozjížděčka... rap... rock... punk... božský!


Green Day - Bang Bang

Už jsem se tady v jednom z posledních článků nad Green Day rozvášnila a teď musím zase. Ten song je prostě božskej a já se těším na nové album, jak nikdy. Prostě tam slyším tu starou tvorbu, kterou mám tak moc ráda! :-) A co víc, podle posledních informací by měli mít Green Day 22. ledna koncert v Praze!!!


Sto Zvířat - Nikdy nic nebylo

Hrozně mě začalo v poslední době bavit skačko a ač český kapely normálně moc nemusím, tak zrovna české skačko se mi hrozně líbí :-D. Tohle je teď jedna z mých oblíbených. Zkuste poslouchat ten text, přijde mi hravej :-).


Imagine Dragons - I'm So Sorry

Opět mi jsou v patách Imagine Dragons. Tentokrát tahle I'm So Sorry je z jejich novějšího alba, které jsem si prostě musela sehnat. Ovšem Night Visions mi stejně utkvělo v paměti víc, ale to nevadí. I'm So Sorry vás musí svou melodií chytnout hned na samém začátku, to prostě jinak nejde.


Horkýže Slíže - Já žeru kvítí

A už třetí měsíc Horkýže a furt mě nepřestávají bavit. Tentokrát jsem narazila na tuhlectu a nemůžu ji vypustit z hlavy. Ten text je super vtipnej :-D. Pokaždé, když to poslouchám se u toho hrozně culím, protože mě ten text jednoduše baví :-D.

A co v poslední době posloucháte vy?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: TOP 5 l. 08. 09. 2016 - 10:40
RE: TOP 5 rebarbora 08. 09. 2016 - 18:49