Dítě Bridget Jonesové

28. září 2016 | 19.02 |
› 

Výsledek obrázku pro dítě bridget jonesovéOriginální název: Bridget Jones's Baby
Vydáno: 2016
Délka: 123 min.
Komedie / romantický

Milostné lapálie Bridget Jonesové určitě všichni známe již z prvního a druhého dílu, které vyšly už před lety. Nyní se Bridget po delší odmlce opět hlásí o slovo. Sice už je starší, přibylo jí několik těch vrásek, ale problémy v lásce se jí ani tentokrát nevyhýbají. V tomto posledním díle jejího života řeší, kdo je vlastně otcem jejího dítěte. Najdte Bridget toho pravého otce a se kterým z nich vlastně skončí? Tak na to už se budete muset podívat sami.

Mám hrozně ráda oba dva díly Bridget Jonesové a vždycky se u nich hrozně nasměju. Kolikrát až moc chápu její strachy, točící se kolem lásky a to nejsem v tom věku, co ona. Těšila jsem se tedy, když jsem zjistila, že je v kinech závěrečný film, co to všechno uzavře. Snažila jsem se od toho ale moc neočekávat , protože podle názorů ostatních to je blbost.
Chyba! Jedná se o naprosto výbornou komedii, podle mě s inteligentním humorem a já se smála od začátku do konce. Hrozně mě také bavily ironické poznámky paní gynekoložky :-D. Dalším plusem celého filmu je i celkový soundtrack.

Pokud máte tedy chuť jít do kina, tak Dítě Bridget Jonesové vřele doporučuji, akorát snad... nechte své drahé polovičky domu a vemte raději nějakou svojí kamarádku. Ta tento humor pochopí spíš.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Dítě Bridget Jonesové tlapka 28. 09. 2016 - 21:17
RE: Dítě Bridget Jonesové lvice 29. 09. 2016 - 21:01