TOP 5

3. listopad 2016 | 20.07 |
› 

Čágo. Uběhl nám další měsíc a tu mám zase další hudební top 5, tak snad se bude líbit! :-). Nebudu dále zdržovat, vrhnem se na to!

Tomáš Klus - Dobré ráno 

Docela mě mrzí, jak se Klusovy koncerty změnily - moc kecá o sluníčkovém životě a málo hraje, ale já mu to s touhle písničkou snad i odpustím. Je to docela novinka a mě na první poslech chytla maximálně. Hrozně se mi líbí ten refrén a ten text, je to prostě skvělý!


Kabát - Bára

Boha, vždyť já neposlouchám Kabáty! Achjo! Za tohle můžou pánové z práce. Seděla jsem u nich začátkem tohodle týdne na dílně a začlo hrát v rádiu tohle a jeden řiká "Dejte to nahlaaas!" A jak jsem to tam tak poslouchala, tak mě to chytlo a nejsem schopná to dostat z hlavy a jede mi to furt dokola! :-D Víííš, já mám spoustu známejch v podzemí!


Green Day - Extraordinary Girl

Miluju Green Day... to už víte. Naprosto ale taky miluju celý album American Idiot a v poslední době z toho alba nejvíc miluju Extraordinary girl. Pro mě teď v týhle době docela osobní písnička, která mě dokáže rozbrečet. She's all alone again wiping the tears from her eyes. Some days he feels like dying. She gets so sick of crying...


Green Day - Bouncing of the Walls

A Green Day opět a teď v říjnu vydali i nové album!!! Hahá! A ohlásili koncert, na který stále nemám lístek. UHM! Ale právě tahle mě z celé nové placky chytla asi nejvíc. 'cause it's all that I want and I want to be free. I got Satan riding next to me.


Freddie Mercury - Living On My Own

Zbožňuju Freddieho Mercuryho, ten jeho hlas... on celej je neskutečnej, neuvěřitelnej! Living On My Own mi v poslední době hraje dost často a já se jí furt nemůžu nabažit!

Tak co, zaujalo vás něco? Co v poslední době posloucháte vy?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: TOP 5 tlapka 05. 11. 2016 - 16:17
RE(2x): TOP 5 damn-girl 12. 11. 2016 - 11:22
RE: TOP 5 rebarbora 11. 11. 2016 - 18:39
RE(2x): TOP 5 damn-girl 12. 11. 2016 - 11:21
RE(3x): TOP 5 rebarbora 12. 11. 2016 - 19:09