TOP 5

29. listopad 2016 | 20.23 |
› 

Ahoj! Konec měsíce a já opět, jako každý měsíc, přicházím se svou hudební Top 5. Zrovna jsem si dolakovala nehty na rudo, takže je ideální stav sepsat tenhle článek, než mi to zaschne a především zatvrdne. Takže, co poslouchala Karol během listopadu? Bylo to dosti plodné i na české písničky, tak snad vás i dnes něco osloví.

Alice Cooper - Poison

Mezi rockerama asi naprostá klasika a všichni ji znají. Já jí ale tak nějak objevila až teď a to díky Martě Jandový a pořadu "Tvoje tvář má známý hlas", kde mě absolutně chytla a bavila několik dní. Tuhle písničku také miluje moje teta a je to její srdcovka, jak jsem tak zjistila, když jsem ji sdílela na FB.


Madness - Baggy Trousers

To jsem se jednou takhle pídila po dobrém ska, abych si rozšířila zase nějaké nové hudební obzory a jelikož náš hospodář má výborný vkus na hudbu (krom výborných hlášek a vtipných keců :-D), obrátila jsem se tedy s tipem na něj. Poslal mi tohle a jako vždy se naprosto trefil. Něco tak veselého a pozitivně naladěného jsem už dlouho neslyšela a teď vlastně celé Madness poslouchám dost často. Zjistila jsem totiž, že jestli se v práci při něčem dobře pracuje, je to právě ska.


Mňága a Žďorb - Měsíc

Mňágu bych u sebe asi vyhlásila jako kapelu měsíce. Za celou tu dobu jsem je poslouchala asi nejvíc. Tohle je ale teď má nejoblíbenější od nich. Prostě, hudba jde dělat i s naprostou lehkostí bez zbytečných kudrlinek. Miluju tu písničku, měla jsem ji ráda, i když jsem byla menší. Je úžasná!


Anna K. - Vždycky se budeme znát

Miluju Anna K. Nad jejíma textama jsem nucená přemýšlet, co jak myslela a mě to neskutečně baví nad tím dumat. Tohle je její nová písnička a mně se hrozně líbí už od prvního poslechu! A ten text... známá pro mě fakt maximum, aspoň teď.


Tom Odell - Another Love

Objevila jsem ji dnes... stejně jako celého Toma Odella a on je prostě... úžasnej. A ano... před pár dny tady měl koncert, jaké já mám štěstí! A tahle písnička... to je... TO JE NĚCO! Jak to jemňoučce začíná a naprosto mocně graduje. Jsem unešená. Dneska ji slyšim už asi po 120 a míchají se ve mně stavy euforie se stavy smutku, když si vybavím, o čem ten text je. Tome, proč já tě nepoznala dřív?!

Zaujalo vás něco? Co posloucháte právě teď?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: TOP 5 tlapka 27. 12. 2016 - 13:23