TOP 5

7. leden 2017 | 11.19 |
› 

Po ročním výběru alb jsem tomuto blogu dlužná ještě hudební pětici nejoblíbenějších písniček za prosinec. No a jelikož mám dneska po pár dnech konečně čas, se do toho pustím a to rovnou hned teď. Jako vždy budu doufám, že vás něco z té hudby zaujme nebo inspiruje :-).

Kabát - Na sever

Totální nepřítel Kabátů doustil to, že teď si oblíbil asi deset jejich písniček! Achjo! V prosinci jsem je poslouchala docela dost a právě Na sever mě uchvátila nejvíc. Nevím, co se to se mnou děje, protože já Kabáty fakt nikdy nemusela a teď je poslouchám skoro furt - Burlaci, Dole v dole, Bára, Na sever nebo třeba Malá dáma.


Elvis Presley - Burning Love

Aaa Elvis, moje srdcovka hned vedle Green Day a Eminema. Myslím, že zrovna na tuhle písničku jsem narazila v nějakém filmu (už nevím v jakém), ale naprosto si mě dostala a několik prosincových dnů mě až chorobně provázela :-D.


Shinedown - My Name (Wearing Me Out)

A opět něco tvrdší. Hrozně se mi líbí, jak ta písnička pomalu začíná a čím víc se blíží k refrénu tim víc se rozjíždí a nástroje jsou tvrdší a agresivnější a hrozně se mi líbí i ten agresivní hlas. Vždycky, když to poslouchám, mám nehoráznou chuť řvát ten refrén z plných plic taky :-D


Lady Gaga - Applause

Další důkaz, že se se mnou něco děje. Já totiž normálně nemusím ani Lady Gaga... a najednou jí poslouchám. Zkoušela jsem i tu její novou tvorbu, kterou vydala před pár dny, ale vůbec mě nechytla. Měla by se vrátit ke svému tanečnímu duchu a myslím, že by jí to prospělo daleko víc. Tenhle song z těch všech, kterých jsem od ní poslouchala mě zaujal nejvíc a nejvíc se mi uložil v mé hudební paměti.


King Of Leon - Waste A Moment

Psala jsem do našeho magazínu článek o tom, že Kings Of Leon natočili nový videoklip, který navazuje právě na tenhle videoklip. Rozhodla jsem se tedy poslechnout i tenhle song a nakonec mě chytil daleko víc, než ten, o kterém jsem původně psala :-D. Hrozně se mi na té písničce líbí, že od prvních tónů každý, kdo je poslouchá, pozná, že to je právě tahle kapela. Dokonalý song s dokonalým zpěvem a jako celej mě to neskutečně baví a dostává se mi to hluboko pod kůži.

A to by bylo z hudby pro prosinec vše. Co vás zaujalo v posledním měsíci roku 2016?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: TOP 5 mixx 15. 01. 2017 - 00:21