Mountains, yoga and another things :)

1. březen 2011 | 19.38 |

Tak jsem se dnes vrátila z hor. Bylo to naprosto dokonalý a těch pár dnů jsme strávili na sjezdovkách, bufetech a restauracích v Pasekách nad Jizerou :D.

Fakt nekecám bylo to úžasné. Akorát já zase dělala frajerku samozřejmě žj. Na sjezdovce na Hermíně byl takový obří, stroji vytvořený sněhový kopec a skrz ten kopec vedle díra s boulema, na konci této trasy byl skokánek a lyžaři občasně touto cestou sjížděli k vleku. Báře jsme navrhla jestli to tam taky neprojedem, že když to zvládne prcek malej, proč bych to teda jako nezvládla já xD. Bára to celé uplně v pohodě projela pluhem. A já? Nejdřív jsme nasadila pluh, potom jsem jela normálně a na konci zapoměla na ten skokánek, tudíž mě to vyhodilo a já se rozplácla jak dlouhá, tak široká. Ulítla mi lyže, Bára mi jí tedy jela zvednout. Takže mám na každém koleni pěkne do fialova zbarvenej puntík xDDD. Samozřejmě jsme se tam rozpláclá řehnila ne všechny strany jak kůň a smíchy se nemohla zvednout xD. Další den až do dnešního jsem si ale nadávala. Nemohla jsem totiž pořádne kvuli jednomu kolenu jezdit a i tak moje nohy byly značně zmožený. Plus se mi dnes zdálo v noci, že jsem se dnes ten poslední den rozsekala a v nemocnici po probuzení jsme zjistila, že mi museli amputovat ruku a nohu. Ten sen mě dost vyděsil. To mělo za následek jen jedno. Nehodlala jsem přes svou únavu se dneska pokoušet zdolávat kopec a ani si nic dokazovat. Raději jsem teda jela vrátit lyže. Z toho snu si taky dneska pamatuju taky to, že mě to probudilo a já brečela. Fakt... bylo to uhozený asi, ale mě to v tu chvíli vážně dost vyděsilo :/.

Nebojte, nebylo to všechno uplně zlý. Jak jsem stoupla první den na lyže, zjistila jsem perfektní věc. Já to nezapoměla, já si to furt tak odkonale pamatovala jak se jezdí. Bála jsme se na kotvu a teď jí mám daleko raději jak pomu :D. A taky mě zkušení lyžaři z naší party chválili jak pěkně jezdím.To mi udělalo vážně radost. Konstaovali jednu zajímavou věc xD - tam kde to je uplně zledovatělý, zúžený a nebezpečný jezdím úplně nejlíp xDDD. Mimochodem, mamka po 20 letech stoupla na lyže... uplně mě překvapila... prvně se bála, ale i tak jí to vážně šlo :). A tak jsme se rozhodly k jedné věci, během roku si nakoupíme vlastní výbacu na lyže a co víc, já si jíé nakoupím ze svých peněz což jí překvapilo a udělalo jí to radost. No, ještě aby neudělalo xD! A ještě k tomu chci příští rok určitě zkusit snowboard, Bára do toho pujde se mnou, takže se na svahu nebudu plácat sama dyštak xD.

To by tak vše bylo k horám :D. Fotky nakonec nějaké, které by se sem daly dát nemám, bohužel :ú. Fakt na to nebyl čas. A zítra zase hurá do školy :D. Ale jo, celkem se tam těším :). Během těch tří dnů jsem stihla přečíst 150 stránek z knihy Báječná léta pod psa a je to vcelku fajn. Dobře se to čte a ty příhody a některé hlášky tam jsou vážně vtipný :D. Ještě mi jich así něco kolem 100 stránek zbývá. To bude snad do pátku :).

Zítra po škole jdeme se spolužačkou porvé na jógu, ale sakra, vážně se na to těším 8). Konečně se rozhýbu a snad budu i ohebnější (je to vážně děs) a taky s enaučím správně dýchat :). A ještě jedna věc :D. Posledních pár dnů mě chytalo svědomí, kvůli mému kolu zaparkovaném v kůlně. Už tam chudák bez pohybu stojí dobrý 2 roky :/. Plánovala jsem tedy, že jak se oteplí vyrazím někam na kole, nechtělo se mi ale jezdit samotná a dneska mě potkalo štěstí :). Psala mi Maude, jestli mám prý kolo a jestli jo jestli bych s ní někdy nechtěla někam na kolech vyrazit. Takže jak bude teplo, vyrazíme někam na kolech :). Což je super, jelikož mě moje fyzička na horách totálně vyděsila. Jsem na sebe strašně moc naštvaná a už jsem vážně 100% odhodlaná s tím začít něco dělat 8). Tudíž bych poslední dny ohodnotila jako velice kladné a vážně jsme si i přes tu námahu odpočinula a pořádně relaxovala :)...

A to je zase pro dnešní dne vše... já jdu dohánět něco do školy. Třeba maturitní okruhy :D

Foto z DA od renolobongo

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Mountains, yoga and another things :) pirate zombie 02. 03. 2011 - 16:27
RE(2x): Mountains, yoga and another things :) damn-girl 02. 03. 2011 - 21:58