Tsunami :-/

11. březen 2011 | 22.42 |

Lituju Japonsko, lituju všechny postižený a trpim strachy. Korea je od té oblasti kousek a můj spolužák je zrovna na soustředění v Koreji, fakt mám strach :-/. A to si raději nepředstavuju jakej strach má jeho rodina :/. Ty jo a aby toho nebylo málo, tak se do toho připletly ty problémy s japonskou jadernou elektrárnou. BOŽE? Jo, zase mi tekly slzy při pohledu na záběry ze zpráv, při pomyšlení, že už bych svýho spolužáka nemusela vidět. Děs :-/.

Abych tady nemluvila jen o negativních zprávách, tak mám i pár dobrých. Dnes jsme přednášeli zase angličtinu, na téma ČR - jak jsem informovala posledně. Když se učitel prvně ptal, kdo dnes pujde jako první, tak Roman jen tak prohodil "Třeba Kááája." Takže jsem šla, ještě jsem na Romana stihla zavrčet, že ho nesnášim :D. Ale oproti tomu minulýmu to bylo o hodně lepší 8). Netrpěla jsme zásekama při mluvení, můj proslov byl plynulej a povídala jsem takřka bez papíru. Takže mám ze sebe samotný radost.

Další dobrá věc mě potkala při češtině. Ve středu jsme zase zkoušeli maturitní didaktický testy z ČJ (základní úroveň) a dneska se to opravovalo. Mám jeden z nejlepších výsledků, možná nejlepší... to přesně nevím. Mám totiž 58 z 69 možných bodů 8).

A po škole se šlo společně s babičkou a mamkou na oběd do čínské restaurace. Babička měla nějaké pikantní kuře s rýží a zeleninou, mamka kachnu po sečuánsku s rýží a já kachnu na medu. Bylo to výborný 8). A nevim, co to bylo za značku, ale měli tam hrozně dobrej zelenej ledovej čaj 8). Po obědě a kávě v rastauraci jsme se s babičkou rozloučily a vydaly se s mamkou do skoro místního InetSparu pro mé budoucí brýle. Šla jsem tam s tím, že nechci nic výraznýho s neutrální barvou a obroučkama jen v horní části. Nakonec mám obroučky kolem celých skel, jsou bílé (hodně nenápadný že? xD) a mají růžové nožičky (prosím nesmějte se, já jsem nadšená)... vypadají totiž fakt úžasně a paní z optiky mi ty nenápadné s mamkou rozmlouvala. Mají totiž pravdu. Nenápadný brýle budu nosit ještě polovinu svýho života a když si můžu dovolit tyhle výrazný a ještě mi sluší (jako že jo 8) ... hrozně mi to rozzáří obličej), tak proč si je nevzít, že?. Prý budou asi za týden - už se na ně těšim... fakt se mi líběj 8P.

A to je asi zase - that´s all... co jsem vám dnes chtěla... nevím jak zítra budu stíhat... slavíme totiž dědovi 65 narozeniny :)

Foto z DA od danluxe

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Tsunami :-/ anwi 11. 03. 2011 - 23:03
RE(2x): Tsunami :-/ damn-girl 11. 03. 2011 - 23:17
RE: Tsunami :-/ jejdatojemivec 12. 03. 2011 - 00:03
RE: Tsunami :-/ anwi 12. 03. 2011 - 11:36
RE(2x): Tsunami :-/ jejdatojemivec 12. 03. 2011 - 11:42