Ordinary World

17. duben 2017 | 18.21 |
› 

posterOriginální název: Ordinary World
Vydáno: 2016
Režie: Lee Kirk
Scénář: Lee Kirk
Hudba: Dickon Hinchliffe
Kamera: Scott Miller
Komedie / drama / hudební

Perry (Billie Joe Armstrong) měl před lety kapelu, se kterou si ale dali "pauzu", a tak se už několik let snaží přizpůsobit životu běžných lidí, ale moc mu to nejde. Krom hudby, kterou umí a znamená pro něj všechno je nešikovný. Pracuje v rodinném podniku v železářství. Jeho žena Karen (Selma Blair) i dcera Salome (Madisyn Shipman) jsou naopak úspěšné. Karen je úspěšnou právničkou, to se o samotném Perrym ale říct nedá. Poslední kapkou jsou jeho čtyřicáté narozeniny, na které zapomnene jeho manželka i s dcerou, a tak mu jeho bratr Jake věnuje peníze na obří narozeninovou párty. Tu se rozhodne pojmout ve velkém stylu a pronajme v nejdražším hotelu v New Yorku apartmá a uspořádá punkovou párty přesně z dob jeho mládí. V hotelu náhodou potkává i svoji první lásku, a tak si ještě více uvědomuje svoji krizi středního věku.

Billie Joe Armstrong, který si zde střihnul hlavní roli je už několik let můj životní vzor, a tak mi od první chvíle bylo jasné, že tento film musím vidět! A nezklamal. Sice se nejedná o nějaký trhák - ani se nepromítal v našich kinech, ale to nevadí. Hrozně se mi líbí ten námět života vyprahlého (před lety úspěšného) punkového muzikanta, který dal přednost normálnímu životu před tím rock'n'rollovým, ale vlastně se s tím rozhodnutím kolikrát pere.
Billie Joe zde, na to že není herec, hraje skvěle a jelikož je on sám už před dvacet let forntmanem světově úspěšných Green Day, tak do toho vložil vše, co do toho vložit měl. Věřím, že on se se svým životem kolikrát pere také a je to v tom filmu vidět. Je úspěšným hudebníkem, ale také se snaží žít ten obyčejný rodinný život.

Hodnocení: 5/5

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Ordinary World editt 18. 04. 2017 - 16:59
RE(2x): Ordinary World damn-girl 23. 04. 2017 - 16:21