Mein Gott!!!

6. březen 2011 | 21.52 |

Dneska mi mamka odpoledne hustila do hlavy účto. Řiká, že nejsem tak blbá, jen se mi nad tim nechce přemýšlet. Prdlajs. Chce, ale prostě mi to do tý hlavy neleze. Pro mě je těžký z několika stovek účtů vybrat ty dva správný :-/. Jo, měla bych to umět, když z toho dělám praktickou. Jenže mi to prostě do hlavy neleze.

A pak, proč mě vždycky někdo většinou večer nasere? Už mě to fakt nebaví! Ani trošku! Vyhodim celej comp z okna a budu mít svatej pokoj! Se tady člověk snaží bavit o něčem než "Aoj." "Jak se máš?" "Cos dělal?" "Co bylo ve škole?" A k čemu to je? K h*ovnu! Ne, já sakra nejsem namyšlená! Jen prostě, tady se člověk něco snaží a akorát se mu dostane blbý poznámky, která má bejt vtipná. O muj bože... :-/....

A zejtra škola. V poslední době se mi tam ani nechce. Si vždycky představim co mě tam čeká a ještě to neni tak hrozný jako to bude a okamžitě mi spadne nálada. Mám já to vůbec zapotřebí, studovat? :D

Teď koukám na střepiny. Jak lidi v kómatu probudil hlas člena rodiny nebo něco co měli rádi. Je to celkem zajímavý. Možná bych i věřila tomu, že člověk má v sobě nějakou duši... že to jen neni tělo, které řídí mozek. Ale určitě to teda nemá nasvědomí bůh, to teda ne xD.

V úterý jdu s mamkou do Národního divadla... na nějakou satiru o kapitalismu... hraje tam Dyk z Nightwork, takže se celekem těšim :D. Ovšem, s oblečenim do tohodle divadla to teda bude horší. Hmmmm :-/. Snad to nějak zvládnu :D.

A teď už si pujdu zase lehnout... dobrou noc tedy :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Mein Gott!!! maude 07. 03. 2011 - 00:05