Kam se mnou, kam?

15. květen 2017 | 21.46 |
› 

Kam se mnou? To je otázka, kterou si pokládám už několik dní a problém toho všeho jsem si připustila teprve nedávno. Hudbu sleduju už až od 16 let, prostě od té doby, co poslouchám Green Day. Ve chvíli, kdy jsem začla číst i novinky ze světa hudby na různých stránkách, věděla jsem, že jednou chci psát pro iPunk.cz a pro musicserver.cz. Obojí se mi kratší či delší dobu vedlo. Pro musicserver.cz píšu v aktuální době a předtím jsem psala rok a půl pro Monster Music a nějakou tu dobu jsem dělala i šéfredaktorku.

Ve chvíli, kdy jsem šéfovala Monster Musicu mi přišla odpověď z musicserveru.cz na můj půl roku starý dotaz, jestli nenabírají. Přišla mi odpověď, že nabírají a jestli chci, berou mě. Neváhala jsem ani trošku a nabídku přijala. Nějakou dobu jsem fungovala na obou stránkách, ale po nějaké době jsem se vydala jen do náruče musicserver.cz, protože to byl ten splněný sen. Jenže... a tady to začíná... Ne vše, co se v životě splní, je to pravé a ne všechno nás naplňuje, podle našich představ. Prostě se v musicserver.cz necítím. Nevím čím to je, jestli to je tím, že už jsem někde jinde nebo tou kritikou, že po mně musím upravovat velkou část článku, ale že jestli to vypiluju, tak budu dobrá, protože to prý vidí, že na to mám nebo snad tím, že tady ty lidi ani po roce prostě neznám a že v Monster Musicu jsem je znala a byli to spíše kamarádi. Vím ale jedno, musím to nejak rozseknout, ale nevím jak.

Mám hned několik variant...

Zůstat v musicserver.cz, protože to je splněný sen a z toho by se odcházet nemělo. Toužila jsem po tom několik let a teď se mi to nezdá? Neměla bych se tam držet, co to jde, protože takovou šanci už nedostanu? Jenže lidi tam jsou pro mě úplně cizí, já si tam přijdu cizí a neosobní, je velká rvačka o koncerty, takže někam se dostat je velkej zázrak. Většinu textu po mně musí upravovat... a já to beru tak, že na ně nejsem dost dobrá...

Vrátit se do Monster Music? Tam jsem se cítila doma, ale vrátit se někam odkaď jsem utekla? Lidi mám ráda, jsem s nimi v kontaktu i teď. Nepohodli jsme se s majitelem, ale ten už teď veškerý chod nechává na aktuálně šéfredaktorce a jejím zástupci. Jak by to vypadalo, kdybych se vrátila z něčeho tak velkého, zpátky do tak malého? Bavila jsem se s nima a vzali by mě zpátky okamžitě.

Třetí možnost je nejradikálnější. Odejít z musicserver.cz a už nejít nikam jinam. Prostě celou svou redaktorskou kariéru hodit za hlavu. Nelitovala bych toho ale potom? Nebylo by mi to líto? Nechala bych si jen svoje soukromé webovky o kapele Green Day, které mě teď po x měsících baví, ale není to pro mě málo? Z toho asi nikdy tolik nevytěžím...

V zimě jsem tady psala, že čekám na jednu velkou věc, ta se nekoná. Jednu chvíli to totiž vypadalo, že bych mohla psát pro tištěný Rock and Pop. To ale nějak padlo, vlastně nevím proč, ale vypadalo to vcelku nadějně. A měla bych ale na to vůbe? A tak nějak se v tomhle motám a vím, že se budu muset vymotat. Většinou se rozmýšlím intuicíc, ale tady mi nějak selhává... vůbec netuším, kam se vrhnout a co s tím dělat. Zajímal by mě pro to i váš názor.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Kam se mnou, kam? iva 15. 05. 2017 - 22:51
RE(2x): Kam se mnou, kam? damn-girl 17. 05. 2017 - 18:08
RE: Kam se mnou, kam? tlapka 16. 05. 2017 - 20:13
RE(2x): Kam se mnou, kam? damn-girl 17. 05. 2017 - 18:10
RE: Kam se mnou, kam? boudicca 16. 05. 2017 - 23:17
RE(2x): Kam se mnou, kam? damn-girl 17. 05. 2017 - 18:11
RE: Kam se mnou, kam? rebarbora 22. 05. 2017 - 16:45