Eye shadows

23. leden 2011 | 21.49 |

V poslední době se dosti bavím jednou věcí a to následující - dost často stojím u zrcadla a trénuju si malovat rlzné stíny :D. No bez mučení se v klidu přiznám k tomu, že mi to moc nejde a taky přicházim k tomu, že neni nějaký velký výber barev, které by my slušely :D a nebo je to tím, že si tu danou barvu neumím namalovat, tak, aby to vypadalo pěkně. No, kdo ví, ale snad to natrénuju XD.

Včera jsem začala číst Babičku. Má 205 stránek a já už jsem po dvou dnech na stránce 70 což je super, do příští neděle bych to vážně chtěla mít dočtené a jak jí dočtu, mám tady připravenou Kytici od Erbena. K těm knížkám bych vám chtěla něco říct. Přicházím totiž k tomuhle - čím více čtu tím mám pocit, že i když vás zrovna nějaká kniha úplně nenadchne, i tak v ní je něco krásnýho :). Ne já si nedělám srandu, to fakt :).

Co jste vlastně vy dělali o víkendu? Já nic zvláštního dá se říst. Udělala jsem si nový náramek, začla číst tu Babičku, včera jsem snad skoro celý den prokecala se svou sister, což mě potěšilo :). Sakra já jí obdivuju, ta se mnou musí mít vážně bezba trpělivost, když neustále kecám o takových hovadinách :D. Tím bych ti tady sestři chtěla poděkovat :)... veřejně XDDD. A dnes jsem navštívila prarodiče jelikož strejda a děda měli svátek. K obědu byla svíčková, na kterou jsem nějak neměla chuť, ale ve chvíli co jsem jí ochutnala jsem totálně změnila názor :D. Opět jsem tam také sežrala vše co jsem mohla, na to já jsme expert, to si teda piště XD. Jo, potěšil mě bratránek, je mu 11 let a seděl nad knížkou a četl si. Což je vážně super :). No řekněte sami kolik za rok vidítě dětí v tomhle věku s knížkou?

Zítra opět škola. Co se školy týče, zbývá mi přečíst 13 knih k maturitě. Jestli budu číst tím tampem neustále jako teď, tak to v pohodě stihám 8). Na to že jsme začla číst někdy snad v říjnu to je docela věc XDD.

Foto z DA od carolinamiami

Ráda bych vám tady ukázala své poslední dílo co se týče těch s tínu. Ty co jsou na té fotce jsou zrovna moje nejoblíbenější :) a óóó ano  tmavě hnědý oči, musím se přiznat, že jsem na ně pyšná XDD

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře