Sweetshop with Maude :D

18. březen 2011 | 21.21 |

Dneska jsem opět po nějaké době byla venku s Maude. Hlavním naším útočištěm se tentokrát nestala jedna z poboček řetězce Starbucks, nýbrž cukrárna ve Světozoru :D. Ve chvíli co jsme došli do Stáru a prošli celou kavárnu jsme zjistili, že tady to nepujde a přejdeme do jiného řetězce, který je vzádelný ani né 5 minut. Jenže cestou tam jsme to zvážily a nakonec nás přemohla větší chuť na dorty, koktejly a zmrzliny :D. Do Staru se tudíž nešlo. V cukrárně bylo díky bohu místo, a tak jsme se rozvalily jen my dvě na jednu z největších sedaček :D.
Já si došla koupit malinovo-tvarohový dort a borůbkový koktejl, zatímco Maudí hlídala věci. Poté já usedla za stůl s dobrotama a Maude se po chvíli vrátila s ořechovým dortem a banánovým koktejlem :D. Opět jsme při jedení rozebírali lidi kolem, to bychom jinak nebyly my! xD Pojedlo se... chvíli jsme seděly a přišly další chutě. Co teď ale? No nic, jít si objednat další xD. Já se přifařila s malinovým koktejlem a Maudí potom s kokosovým a borůvkovým :D. Já svůj koktejl nedopila jelikož jsem vážně byla úplně plná :D.

Abyste neřikaly, že jsme byly jen v cukrárně, tak ještě předtím jsme navštívily ještě restauraci. To abychom se naobjedvaly. Polední menu, ale už bylo snědený. Přišly jsme pozdě :-/. To nás však nezastavilo! Maudí si objednala brambory s kuřecíma prsíčkama, který byly obalený b cornflakes a já špagetyyy. Moje bylo výborný a Maude prý též :D.

Jinak jsme si opět jako vždycky výborně pokecaly o všem :). Teď jsem nesmíérně unavená = půjdu brzo spát... jako každej pátek.  Zítra mě čeká další oslava narozenin, tentokrát ten druhý děda. I se tam docela těšim :).

A já už to tady dneska nebudu dál prodlužovat. Nebudu vás zatěžovat tím, že někteří lidi ve třídě se prostě chovaj jak idioti a já nevim co všechno :-/...

Foto z DA od F2tm2N

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře