Don´t worry be happy

20. březen 2011 | 21.08 |

Jak jsem došla zase k tomuhle nadpisu? Zrovna mi tady dohrálo od Boba Marleyho - Don´t Worry Be Happy. Vidíte tu animačku? Ta mě rozsekala XDDD. Takže jsem jí tady prostě musela umístit :D.

Co jsem dělala dnes? Konečně jsem dodělala účetnictví... zejtra dostaneme zase novou várku *skáče radostí* (irnoie :D). Potom jsem si uvařila brambory ke květáku (jelikož mamku sklátili žalůdeční obtíže... kolika či co :/... bylo jí blbě celej den... je mi jí líto :(). Hodinku se prospala.. .a od 3 do půl 5 jsem četla knížku. Za tu dobu jsem přečetla celého Revizora od Gogola :D. Revizora mám hrozně ráda (byla jsem na mě v divadle - tudíž to nebyl žádnej problém).

Po přečtení knihy mě napadlo něco nakreslit. Jenže mě to v poslední době nejde a nejvíc mě baví lidi, kteří mi samozřejmě nejdou. Jenže jsem něco vymyslela jak je zvládnout nakreslit tak, aby to nebyly zrůdy xD. Lehce řečeno, dala jsem se na kreslení mangy :D. Zatím to je v kategorii tréningu... nebojte ale. Budu si sem totiž dávat fotky, abych viděla jestli se zlepšuju :D (něco jako s mým tvořením nehtů :D). Celkem mě to i baví.. už mám nakreslený 3 hlavy v různejch úhlech a 4 výrazy ve tváři :). Ještě bych dneska ráda něco nakreslila - to se stíhá 8).

V polovině kreslení mě ale vyrušila mamka. Voala tetě (doktorce), ta jí napsala recept a já měla za úkol doject k tetě a od tety do lékárny. Jenže v lékárně jsem nikdy ještě jako řidič nebyla v těch místech... trošku jsem se bála. Dopadlo to ale uplně v pohodě a to i s tím metrováním v koloně, která byla díky bouračce. To BMW s tou Mazdou, bylo to pěkně sešrotovaný. Ty předky jako když šlápnete na plechovku xD. Mamku jsme zachránila... je jí líp.. od teď se budu považovat za částečného zachránce a hrdinu xD.

Jo... něco pro Maudí. Včera na oslavě jsem se s dědou bavila o chrtech. Taky je miluje :). Tak mi začal vyprávět, že z Irska je převážejí sem a tady se adoptují. Takže jsem mu řikala, že chrá chci právě touto cestou a byl mile překvapen a rád :). Konečně mám v rodině nějakou fakt velkou podporu 8).

A teď zase pujdu ještě něco dělat. Respektivě kreslit mangu :D. Přeji teda pěkný zbytek víkendu :)... jo a tady ještě máte klip na neděli :D 
 

Foto z DA od pronouncedyou

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Don´t worry be happy maude 20. 03. 2011 - 21:41
RE(2x): Don´t worry be happy damn-girl 21. 03. 2011 - 21:38
RE(3x): Don´t worry be happy maude 22. 03. 2011 - 13:47