Yeaaas!

21. březen 2011 | 21.37 |

Checht... opět je má osoba na sebe hrdá co se matematiky týče :D. Je totiž teďkon období, kdy píšeme matematický čtvrtletky (jo v množnym čísle :D)... to totiž píšeme po částech :D. Každou hodinu 5 různých příkladů od prváku až doteď :D. No a minulý týdne jsme napsali první část. Dneska nám jí dal opravenou... ve čtvrtek píšem další část a potom ještě jednu. No, ale dostaňme se  k jádru pudla :). Z té nynější opravené mám za 3! Jo někdo krčí nosem, ale pro mě to je naprostej výkon všech výkonů xD. Zítra jdu na doučko (od 6 do 7 večer) což bude docela věc, normálně v takový době vypínám mozek a přestávám řešit cokoliv do školy xD.

Mimochodem. Celý minulý týden nám učni předělávali třídu. Máme jí teď tedy vymalovanou do světle zelený, máme tam nový věšáky, nový obkladačky u umyvadla, nový umyvadlo. Nu, vypadá to vážně pěkně. Všechno je tak čistý 8), krásně barevný a světlý 8)... a co víc! Máme fungl nový žaluzie. Tamty starší byly úplně rozsekaný a nefungovaly, takže se člověk v případě sluníčka jen těžce ukryl :D.

Jo.. v ZOO Praha mám adoptovanýho už asi půl roku na rok psouna a občas, když uplyne nějaká doba posílají mi různé časopisy, prospekty... prostě materiály o ZOO. Teď mi přišel dopis... teda nám (mám ho totiž adoptovanýho na půl s mamkou :D), že tam je v sobotu nějaká akce + nám k tomu poslali dva volňásky :). Prvně jsem se smála, že asi pořádaj něco na mojí počest, jelikož v sobotu mám zrovna narozky xDDD, ale na konec to tak nevypadá. No to nevadí... třeba někdy xD. Dárek to je ovšem pěknej, a tak už od odpoledne ukecávám mamkou, ať se tam jdem na našeho psouna konečně mrknout :D. Snad jí ukecám... prý když bude hezky, tak snad bude :).

Co se týče manga postaviček... včera jsem nakonec jednu nakreslila a dneska je ve fázi vybarvování. Hned jak jí budu mít, tak jí vám sem hodím :D.

A teď už mě zase nechte opustit tento blog :D... trošku si tady poklidím... což už jsem dneska uklidila i s povysáváním a dokonce jsem asi po 150 letech odsunula stolek s compech a povysávala to i za tím stolkem :D. Jenže tady teď mám zase nějaký nádobí a papírky... však to určitě znáte :). Mějte se krásně :)

Foto z DA od sorrysorry

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Yeaaas! maude 22. 03. 2011 - 20:19