I´m lucky girl

7. leden 2011 | 19.29 |

Musím  říct, že takle šťastná jako v posledním období jsem vážně nebyla několik let a tím pádem jsem šťastná ještě víc. Občas mám takový ten pocit jako bych uměla vzlétnout do oblak, kdybych to uměla. Je zajímavé co s vašema pocitama, osobou a štěstím dokáže udělat pár lidí ve vhodnou dobu. Jo, mělu tady o tom furt a furt, ale to jen proto, protože jsem šťastná. Aaaaa, promiňte mi to. Já se opět opakuju :/. Mimochodem díky mé platonice (jinak to zatim nazvat nejde no XD... třeba někdy .) :D) procházím pocitem znovuzrození. Mám strašně moc energie a neustále chci dělat něco nového, něco nového podnikat, zkoušet nové věci. Asi jsem se úplně zbláznila :D. Kdyby tak věděl, že já se cejtim v poslední době tak lehce, tak by to bylo super :D. Ale dost, o těhle osobních, až moc osobních věcech nerada mluvímna blogu :/.

Co jsem dělala dnes? Přišla jsem do školy, vypadalo, že tam někdo z mých kamarádů nedorazí, ale díky bohu dorazil Michal a potom i Lucka, která u mě pak seděla na všechny hodiny. Takže to v celku dopadlo dost dobře. Víte, vážně mě tam točí jedna spolužačka. Tak třeba dneska, měli jsme řízení jakosti. Ona tam má známky 2 3 4 4 5 a řiká učiteli "Z toho by šla udělat známka ne? Třeba jen tak, bez zkoušení. Taková dvojčička 8) v horším případě trojčička." Co si sakra myslí? Že jí učitelé nebudou hodnotit podle jejích výsledků? Asi jsem moc agresivní, ale poslední dobou mám vážně chuť jí jednu vrazit, protože průpovídky už nefungujou :). Vážně bych tyhle lidi na místě škrtila :/. Mám jí přečtenou jako knihu. Je to mrcha a ve chvíli, kdy člověka napotřebuje ho odkopne jak plesnivej hadr :X.

Odpoledne jsem vyrazila s našima do obchodu. Jim totiž vždycky řeknu co bych si přála, když jedou nakupovat, ale nikdy mi nevezmou to, co doopravdy chci. Takže jsem musela do obchodu, kde jsou snad ty nejhorší a nejtupější lidi na světě. Překážej s košíkama, protože jsou neschopní je odstavit na stranu, a když se tam člověk snaží dohrabat a oni musí uhnout, tak na vás koukají, div vás nezakousnou :E.

Pardon, že přeskakuju, ale já si takle vzpomínám XD. Při dnešní angličtině jsme koukali na vide, na kterých bylo ukázáno jak bude probíhat ústní státní maturita. Asi začnu to mluvení vážně trénovat. Vyberu si vždycky nějaké téma a sama si o tom budu muset pohovořit a i si vždycky najdu k tématu něšjaký obrázek a popíšu si ho také :D.

No a jelikož jsem si dneska udělala zkrášlovací večer - musím si teď jít opláchnout tu masku z obličeje :D. Mějte se tedy a užívejte si blaze páteční večer :)...

Foto z DA od Benheine

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: I´m lucky girl mixx 08. 01. 2011 - 20:27
RE(2x): I´m lucky girl damn-girl 08. 01. 2011 - 22:41