My latté 8)

8. leden 2011 | 22.39 |

Mamka dneska po extrémně dlouhé době ze sklepa vytáhla překapávač na kafe. Ihned jsem toho využila a udělala si v tom kafe s úmyslem udělat si latté. Ty brďo a ono se mi povedlo tak, že chutnalo jako latté, které si dáte v kavátně. Úplně ta samá chuť. Bylo to dokonale dokonalé 8). To si budu dělat častooo, moc častooo :D.

Během dnes jsem přečetla dalších 80 stránek Saturnina, pomohla máme s účetnictvím :D, ochutnala její roládu. Vyžehlila si prádlo a strachovala se o kocoura, protože se od včéra od večera neukázal, ale už je doma 8). Taky jsem kecala na ajsku s Verčou. Dále se během dne nic zvláštního nedělo. Poslouchala jsem hudbu, tentokrát rádio :D. Během dnes jsem si chtěla zahrát Sims 2, abych vám jsem mohla dát zase nějaké screeny a povídání k tomu, ale vůbec jsem se k tomu nedostala a zítra taky ne. Mamka totiž bude mít oslavu a bude tu rodina.

Taky zítra musím kouknout na matiku, jelikož budeme psát z matiky. To bude nepříjemné, hodne nepříjemné. Snad to zvládnu, když všichni svatí budou stát u mě XD. Tak co dál? Už asi nic :D. V poslední době tady píšu nějak extra krátké příspěvky :/. Jdu se tedy mýt, dobrou noc ;)

Doto z DA od jpiece

A zde máte fotku mého latté :D

Latte

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: My latté 8) chester 09. 01. 2011 - 17:12
RE(2x): My latté 8) maude 09. 01. 2011 - 19:48
RE(3x): My latté 8) damn-girl 09. 01. 2011 - 20:23