Katy Perry :)

5. leden 2011 | 21.44 |

V poslední době se mi líbí soong od Katy Perry, jmenuje se Firework a ten refrén mě vážně dostává :). Je super. Taky nemám poslední dobou moc věcí k poslouchání, tak jsem si zkusmo pustila 30 Second To Mars a Hned mám dva oblíbené songy :D (This Is War a Closer To The Edge :3).

Ve škole bylo jako poslední dobou fajn :). V březnu mě čekají 20 narozeniny, tak jsem pozvala pár vybraných lidí a zajdeme na bowling. Už se strašně těšim 8).

Taky jsem dnes odpoledne byla na doučku. Říkala o mě jednu nepochopitelnou věc, kterou doteď nechápu. Prý jsem v té matametice čím dál lepší a za chvíli její doučování nebudu potřebovat. No... co na to říct? Nejspíš - XDDDDD. Po příchodu domu jsem vařila psovi a pro celou rodinu těstoviny. Což byla vážně ohromná zábava, to mi věřte :/. Jednu výhodu ale ty těstoviny měly. Stihla jsem dočíst celou Annu Kareninovou. Musím uznat, ta kniha mě nakonec uplně nadchla. Je to vážně nádherně napsaný a ještě víc to je krásnější, když zjistíte, že některé ty pasáže romantické psal chlap. Fakt nechápu jak to vymyslel :D, že to bylo tak procítěné.

Po dočtení knihy jsem si šla dopsat zeměpis, protože mi tam chyběly informace o sousedních zemích a já vážně nesnášim dopsané sešity. Jsem na to alergická :D. Už to mám dopsané :), zahrádku na impériu jsem si taky zkontrolovala, všechno potřebné udělal a teď píšu sem :).

Dále už mě nenapadá co víc bych k dnešnímu dni řekla. Asi nic. Jo ještě jednu věc jsem chtěla :D. Mám nalakované nehty tím novým lakem, který jsem dostala od verči. Zítra to asi nazdobím a zase přidám fotku sem na blog. Oni jsou ty fotky fajn. jednak vy (kteří si lakujete nehty) dostanete nějaké inspirace a já na těch fotkách můžu porovnávat jestli se zlepšuju a jestli ne a v čem ty pokroky dělám :D. Zrovna nedávno jsem ty laky počítala, mám jich asi 23 XDDD.

Foto z DA od starorange06

A to už je vážně vše. Teď si jdu nandat nové songy do I-podu 8). A tady ještě máte ten song od Katy Perry, tak snad se někomu z vás bude líbit také :)...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Katy Perry :) k. 06. 01. 2011 - 18:02
RE: Katy Perry :) damn-girl 06. 01. 2011 - 19:54