Weekend

19. listopad 2010 | 18.54 |

Tak, a máme tady konečně zasloužený pátek. Ve škole to bylo okej, dnes jsem si do školy udělala kafe s mlíkem do termosky a k tomu koupila ke svačině jahodový koláček s pudingem, takže jsem se těšila na svačinku :D. A jinak se tam vlastně nic nedělo.

Po škole jsem jela koupit Maude dárek, protože měla narozky a jelikož jsem  k ní zítra na odpoledne pozvaná, tak to je geniální šas k tomu, jí popřát k narozeninám :). Jinak tam bude i víc lidí, bude tam vlastně ještě několik lidí se kterýma jsem nějaké 4 roky nebyla v kontaktu, takže se strašně těším :). K té příležitosti jsem koupila i dvě koly a budu péct takovou slanou dobrůtky, aby se k tomu příjemnému posezení mohlo něco přikusovat. Jedu tam zítra odpoledne a abych nemusela ty 4 litry pití a tu dobrotu táhnout autobus, tak mi mamka pujčí auto. Vlastně, mamka je dnes na svém třídním srazu a kolem 11 večer bych pro ní měla vyrazit autem, aby se nemusela přes celou Prahu v noci táhnout autobusem. Jenže ještě dřív musím udělat další okruh do managementu, do kterého jsem se zatím nepustila. Dneska to pojede na vlně plánování, co to pro manažery obnáší tahle činnost a tak :D, ale je to dobrý, protože jsem přišla k jedné věci - mě ty maturitní věci baví vypracovávat.

Měl jste někdo v nejbližší době Milku s jogurtovou náplní? Já jí tady mám teď rozbalenou a nemlžu si pomoct, ale už nechutná tak dobře jako dřív chutnala. V poslední době nějak hodně věcí nechutná, tak jak dřív chutnalo a mě to vcelku mrzí.

Jo, abych nezapoměla. Dneska ráno jak jsem si byla koupit tu svačinu, tak jsem jen tak procházela celý Kaufland, protože jsem měla ještě dost času se dostat do školy, takže jsem si koupila dvě menší balení různých sponek a gumiček. Udělalo mi to radost. Scháním to už delší dobu něco takového a konečně se mi to podařilo sehnat.

No a já se oujdu pustit do toho Plánování. Mějte se pěkně. Užívejte pátek a já se dneska ještě během večera ozvu nebo zítra ;)....

Foto z DA od roarysea

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Weekend maude 19. 11. 2010 - 21:19
RE: Weekend maude 19. 11. 2010 - 21:28
RE: Weekend damn-girl 19. 11. 2010 - 22:01
RE: Weekend maude 19. 11. 2010 - 22:16
RE: Weekend damn-girl 19. 11. 2010 - 22:28
RE: Weekend mixx 20. 11. 2010 - 14:20