I hate your fucking jokes!

21. listopad 2010 | 16.54 |

Já vážně nechápu proč můj táta je několik dnů v pohodě a najednou se s nim několik dnu nedá vydržet. Už dobrý týden mě vytáčí svejma přiblblejma narážkama. Dneska jsem říkala, že mi je zima a on na to ať jdu chvíli na dvůr a bude mi teplo. Kdyby mlčel, tak udělá líp! Tyhle blbý narážky vážně nesnášim! A on by je taky nevydržel! Tak proč je sakra musim poslouchat já? Proč?! A ještě, když se seberu a řeknu, že tohle poslouchat nehodlám, tak se na mě koukne akorát tim pohledem co zase dělám, však on nic snad špatnýho neřek. Jo a klidně teď hodlám být zašitá v pokoji i kdybych měla třeba umřít žízní nebo hladem.

Jinak včerejší sraz byl super :). Sešla se příjemná společnost i s nádherným chrtím psem 8). Příjemně se kecalo a popíjelo se víno, kola a sakra to byste neřekli, že jahodová finlandia s kolou je tak dobrá :D. Rozešli jsme se všichni kousek po osmé večer, protože Mimi se svým hafanem musela odjed. J8 kolem půl deváté večer odjela autobusem domu. Doma byla mamka v tátově dílně společně s jejíma kamarádkama a motali vánoční adventní věnce, tudíž jsem se zdržela ještě s nimi, koukala jak tam motají a zdobí ty věnce, a popíjela svařák. Moc ho nebylo, hrnek jeden. No a dneska dopoledne jsem obmotávala takový ten korpus větvemi já. Dělala jsem to poprvé v životě a musím říct, že jsem to čekala těžší, takže mi to vlastně šlo. Dělám ho pro babičku, ale ještě není hotový, jak bude určitě vám tady hodím foto :). Také sobě do pokoje si chci dělat věneček a jelikož se pokoj snažím ladit do žluté a oranžové, tak bude v tom stylu :D.

Potom jsem se snažila spočítat matiku jelikož zítra píšu opravku. Jeden příklad mi vyšel naprosto v pohodě, ale ten druhý furt nějak divně. V desetiných číslech a to by podle mě asi neměl, no snad na to ještě do písemky přijdu. Dál jsem nic zajímavého nedělala, možná bych měla udělat zase jeden maturitní okruh, ale neděle je od slova nedělat takže ještě uvidíme :D. Jenže podle mě to nevydržím a stejně se do toho pustím :D. Teď si jdu ale dodělat téčka do učetnictví (na zejtřejší praxi). Takže se mějte pěkně a papá. Užívejte krásně poslední dny neděle ;)...

Foto z DA od DVArtworks

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: I hate your fucking jokes! mixx 21. 11. 2010 - 22:24
RE: I hate your fucking jokes! damn-girl 21. 11. 2010 - 22:26