I´m good fairy hehe :D

22. listopad 2010 | 19.07 |

Hehe, přesně tak, jsem dobrá víla. Víla dobra :D. Dneska totiž volala mámina kámoška jestli s bráchou nechceme u ní ve firmě dobře placneou brigádu. Týká se to mytí něčeho na tři dny (středa, čtrvrtek a pátek) za 100korun na hodinu. No neberte to 8). Samozřejmě jsem souhlasila a já to domluvím i pro Maroše (mého spolužáka :D). Proč ne že. Take už jsme brigádničili před dvouma rokama a byla sranda a navíc se mě neustále ptá, že dyby byla u téhle firmy zase nějaká dobrá brigáda, tak ať mu dám vědět. Konečně se mu to splnilo :D. Hnedka se mi zlepšila nálada jak vidím nějakou smysluplnou vyhlídku na týden.

Dnes mě totálně naštval matikář. Minulý týden mi sliboval jak si tohle pondělí určitě napíšu tu opravku a dneska mi řekla, že nenapíšu a šoupnul nám všem novou, jinou písemku. Výborný :/. Nebýt Verči tak vážně nevím, ale díky ní mám ze čtyř příkladů dva a teď jen doufat v dobrou známku. Jestli to vyjde, tak jí normálně koupím čokoládu :D.

Taky jsem před pár minutama dodělala čtvrtý okruh na management a přepsala zbývající maturitní okruhy na stavitelství do počítače, takže dnešní školní povinnosti mám tak nějak splněné, což mě vážně nesmírně těší :). A v marketingu jsem dneska dostala 1 za práci v hodině. Říkala nám totiž jak a podle čeho rozdělit trh, tak jsem jí vysvětlovala, že všechny ty body by se dali nejlíp vysvětlit  a ukázat na realitní kanceláři nebo cestovce.

Jinak co mám dnes v plánu? Umyju se a nejspíš si pujdu číst knihu nebo začnu vyrábět zase nějaký nový náramek.Už jsem dlouho žádný neudělala a poslední dobou mě láká v námořnických barvách. Taky mě láká něco nakreslit jenže nevím co, ale přemýšlela jsem jen na vystínování nějakých základních geometrických tvarů. Bych to stínování aspoň natrénovala. Potřebuju to jak prase drbání :D.

Mé tělo ovládá hlad. Jdu si něco ulovit k jídlu. Mějte se famfárově :)...

Foto z DA od AngelaDeLaCruz

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: I´m good fairy hehe :D mixx 22. 11. 2010 - 21:15