What new about me?

26. listopad 2010 | 20.20 |

Středu a čtvrtek jsem měla v pracovním duchu. Byla jsem totiž na brigádě. Měla jsem tam jít s bráchou a Marošem (spolužák ze základky). Jenže potom šéfka říkala, že se tam vejdem jen dva, takže jsem měla jít já s bráchou. Jenže ten nechtěl, chtěl jít raději do fitka. Jeho kámoš potřebuje peníze víc jak brácha a ten nechtěl, takže jsem tam celé dva dny byla s tím jeho kámošem. Nedá se říct, že bych Karla uplně neznala. Proč bych ho neměla znát, když k nám chodí nebo tady občas přespává, že.
Prvně jsem z toho nadšená nebyla, ale nakonec to byla i sranda a ani jsem netušila, že se s ním dá tak v pohodě pokecat. Takže si vlastně nakonec nestěžuju.

Jinak ta brigáda. To byl záhul. Myli jsme kuchyň z nějaké restauraci a můžu vám říct, tak s prominutím za*ranou kuchyň jsem v životě neviděla. Občas to bylo vážně nechutný :/. Měla jsem tam jít i dnes, ale všechno jsme stihli za ty dva dny. Takže se mi teď v peněžence hřeje 600 Kč. Pokud to dobře dopadna, tak tam asi za 14 dnů půjdeme zase.

Jinak dneska se nic ve škole nedělo a tu mou pětku z německé konverzace raději komentovat nebudu, ale už by sakra mohla pochopit, že když jsem maturant, tak se hodlám víc věnovat maturitním předmětům. Kdo se má dvě A5 sakryš učit na zoaměť, když to není maturitní předmět? Já teda ne! Po škole jsem si došla do našeho místního Kauflandu u školy. Potřebovala jsem si koupit zelený čaj, protže už ho nemám a dokoupit meduňkový čaj, který mi dochází. Taky jsem plánovala se tam porozhlédnout po červených řetězech na stromeček, červených a stříbrných ozdobách. Chci si totiž vánočně vyzdobit pokoj. Nakonec jsem to sehnala. Mám dva řetězy. Každý na jedno okno. Šest velkých červených ozdob a několik stříbrných, ty pujdou také na okno a také na lustr. Pak vám to vyfotím. Už se nemůžu dočkat jak mi to tady všude bude viset.

A zítra? Zítra v 10 hodin ráno vyrážím přes ulici na doučko, na matiku. Jindy to nejde a my v pondělí píšem písemku. PCHHH! Potom s mamkou budeme na slaměný korpus namotávat větve, aby vznikl základ pro adventní věnec a potom ve dvě odpoledne miříme do místního klubu pro mládež. Od 3 začíná akce a my tam s mamkou právě budeme pomáhat u vyrábění advetních věnců. Dále si tam také budete moct vyrobit i jiné výrobky s tématikou Vánoc :). Těším se tam, vždycky je tam příjemná atmosféra :).

A teď se jdu kouknout po něčem, co by se dalo nakreslit a co bych zvládla nakreslit i já :D. Mějte si lidi ;)...

Foto z DA od mr-twingo

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: What new about me? mixx 26. 11. 2010 - 20:57
RE(2x): What new about me? damn-girl 26. 11. 2010 - 21:31