Snow! Hey oh!

27. listopad 2010 | 21.02 |

Dneska jsem se ráno probudila už v půl 9. Vzbudila mě totiž mamka, která volala na psa. Jelikož už se mi nechtělo spát rozhodla jsem se vyhrabat z té teplé postele. Většinou prvně, když vstanu se jdu nejdřív podívat z okna, dneska jsem to taky nevynechala. Pohled z okna mě uchvátil, protože venku byl asi centimetrový poprašek sněhu. Já ráda snáh nemám, ale dneska mě to nějak optimisticky naladilo a já mám z toho troška sněhu radost a venku je strašná zima. Teď zrovna u nás je -4°C, div jsem neumrzla, když jsem tam byla :D,

No a po snídani jsem v 10 hodin vyrazila na hodinové doučko. Dneska mi tam ta hodina utekla strašně rychle a i mi to šlo, takže jsem se domů vracela se spokojeným úsměvem na tváři :). Z doučka jsem putovala do taťkovi dílny, kde mamka motala věnce na dnešní odpolední akci, pomáhala jsem jí s tím.

Po obědě po 2 hodině odpoledné jsme naskládali potřebné věci na věnce a věnce do auta a vyjely na vánoční akci do toho klubu. Byla tam spousta výrobků, které jsme si mohli udělat. Já s mamkou byla u adventních věnců, dále tam bylo malování na dřevo, takové barvení koulí, zdobení perníčků, vytváření příšerek z pomerančů a jablek (škoda jídla!) a vytváření ozdob z korálků. Také jste si mohli zakoupit kousek něčeho sladkého na zakousnutí či grogu, svařáku, čaje, limonády a dalších dobrůtek. Já měla svařák :D. V 15:15 jsem si sebrala bundu a šla naproti na zastávku Maude, se kterou jsem byla domluvená, že se tam přijde kouknout. Došli jsme zpátky do klubu, ukázala jsem jí kde co je, ale jelikož jí bolela hlava, tak byla ráda že sedí :D. Bavili jsme se spolu o všem možném a já u toho vymyšlela jak nazdobím vlastní věnec, jenže se mi to nevedlo a nakonec se toho ujala právě Maude. Ozdobila to vážně pěkně :), potom vám ukážu fotku. No a jelikož říkala, že jí láká ta tavná pistole, nechala jsem jí to všechno i na ten věnec přilepit :D. O tom svařáku jsem začala přemýšlet ve chvíli, kdy si Maude šla koupit grog na zlepšení nálady :). Dále jsme kecali a kecali a jelikož bylo pozdějš a pozdějš, šla jsem jí vyprovodit zase zpátky na autobus. Potom jsme tam byly ještě asi hodinu a od 7 hodin (myslím, že tak nějak) jsem doma. Teď tady koukám na Stardance. On tam totiž tančí Saša Rašilov a to je můj oblíbenec, tudíž si to nemohu nechat ujít :D.

Ptáte se jestli to byl vydařený den? Ano, určitě byl :). Naladilo mě to vánočně ještě víc. Jen co skončí Stardance vrhnu se do uklízení pokoje. Ráda bych si to tady už konečně vánočně vyzdobila 8).

Zítra jedu s mamkou do obchodu. Jsou tam prý různé zajímavé věci na aranžování, keramika a spousty jiného. Dost mě tenhle obchodek zajímá, nemohla jsem si ho nechat ujít :D. A při té příležitosti si snad už konečně seženu zimní set v podobě šáli, čepice a rukavic. Strašně ráda bych ve fialové barvě 8).

Tož, to jsem vám sdělila vše co jsem chtěla a "potřebovala" XD a teď se jdu s klidem v duši koukat na Stardance :D.

Foto z DA od babakch2

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Snow! Hey oh! mixx 27. 11. 2010 - 21:20
RE: Snow! Hey oh! damn-girl 27. 11. 2010 - 21:35
RE: Snow! Hey oh! sophie®sdeluje.cz 27. 11. 2010 - 21:54
RE(2x): Snow! Hey oh! damn-girl 27. 11. 2010 - 23:24
RE: Snow! Hey oh! maude 27. 11. 2010 - 22:00
RE(2x): Snow! Hey oh! damn-girl 27. 11. 2010 - 23:23
RE: Snow! Hey oh! zlomenymec 27. 11. 2010 - 22:07