Funny stories about my family :D

30. listopad 2010 | 18.28 |

Asi sepíšu knížku se jménem "Veselé příběhy naší rodiny". Už bych měla několik povídek do té knížky :D. Napadlo mě to kvůli dnešku. Stalo se to před chvílí. Táta s bráchou se vrátil od babičky, taťka v ruce hrdě pytlík s dvouma čerstvě zakoupenýma kouskama bůčku a rozhodl se, že to upeče jelikož mamka ještě není doma a k večeři nic není. Nikdo z hnás tří to v životě nedělal. Taťka si mě zavolal, abych mu zodpověděla několik otázek. První bylo "Kde máme mísu na zapejkání?" Ukazovala jsem na skříb po jeho levé straně a on hledal na straně pravé. No nic řekla jsem si, to se stává. Jenže potom přišla otázka číslo dvě. "A jak že se to vlastně dělá?" Ta otázka mě dostala XDDD. Já určitě vím jak se peče bůček. Tak jsme se chvíli dohadovali jestli to položit kůží nahoru nebo ne, potom jestli se to podleje rovnou nebo až když se to bude trochu pect :D. To jsme nějak zvládli, já doufám že správně. Potom se nastavila ktrouba. Kruci jak já mám vědět jak se nastavuje trouba, když jsem to v životě nedělala?:D Potom to táta završil větou "Tak a teď to hlídej a já jdu do dílny.ů Výborně, já myslela, že ten bůček chce péct on, ne já. No co, oni chtějí jíst, já ne. Takže jsem řekla bráchovi ať se o to postará on, stejně má zákaz na počítač a nudí se a tímhle se nějak zabaví. Jsem velice zvědavá co na to řekne mamka až přijde. Pak vám dám určitě vědět jak to dopadlo.

Včera jsem navštívila s mamkou a bráchou kino za účelem konečně videt Harryho Pottera. Moc se mi ten film líbil, ale o tom filmu vám tady nebudu rozepisovat. Jednak že se mi nechce a jednak, že bude lepší, když se na to pujdete kouknout a bude to pro vás překvapení co se tam bude dít.

Ještě před kinem jsme se s babičkou stavila u švadleny, která mi šije šaty. Domluvili jsme se na několika posledních maličkostech a teď už můžou začít šít. Šaty teda budou rozdělené na "korzetovou" část a sukni. Zip bude nastraně a přišitý obráceně, abych si to sama mohla pohodlně oblect a zapnout. Sukně bude mít spodničku a díky tomu, že "korzet" bude oddělen od sukně, tak ho budu moct nosit i k nečemu jinému potom. Což se mi zdá jako bezva volba :). Když jsme s babičkou vyšly ven položila mi otázku jestli mám hlad. Po pravdě jsem řekla, že hlad mám určitě, protože od 1 hodiny odpoledne jsem nic nejedla. Vyndala tedy v obchodě zakoupené toastové trojhránky se šunkou, což bylo výborné překvapení pro můj hladový žalůdek :). No a potom jsme se vydaly směr naše domovy.

Kolem 5 hodiny večerní jsem dorazila domu. Tam jsme se otočila na podpadku a vyšla společně s mamkou a bráchou na autobus směr kino. Ještě před kinem jsem sehnala zimní kozačky s kožíškem uvnitř 8). Už mi nebude v tom sněhu zimaaaa :P. Také jsem tam objevila nový obchod s oblečením. Bridge mám pocit, že se jmenuje. Mám z toho obchodu úžasně ujeté černé ponožky s různě barevnýma hvězdičkama :D. Jsou vážně tak ujetý až jsou boží! Po této akci jsme navštívili místní Bontonland, ve kterém jsem zakoupila dárek pro taťku a uchvátil mě tam naprosto dokonalý penál s ovečkou Shaun, který mám teď v batohu naplněný tužkama 8).

Dnes ráno nebylo příjemné. Krk mě řezal při polknutí jak naposledy asi před půl rokem, a proto jsem zůstala doma. Během dopoledne se pátý okruh do managementu z rozdělaného stavu přeměnil do hotového stavu. V knize jsem postoupila o pěkných 30 stránek. Umyla si hlavu, jelikož byla strašná, uvařila psovi rýži, chvilku si zahrála Sims 2, ale po akci s bůčkem mě herní nadšení opustilo a chytlo mě kreslící nadšení, takže jsem hru opět vypla. No co, zapnu jí zítra :).

Foto z DA od celesse

A nyní mi dovolte vám ukázat fotku nových bot, ponožek, penálu a výhledu z mého okna :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Funny stories about my family :D maude 30. 11. 2010 - 20:17
RE: Funny stories about my family :D damn-girl 01. 12. 2010 - 09:30
RE: Funny stories about my family :D maude 01. 12. 2010 - 12:54