Hmmm... It´s true!

5. prosinec 2010 | 21.33 |

Máte pravdu. Pěkně dlouho jsem se neozvala, ale věřte, že jsem vůbec neměla čas. V pátek jsem účtovala od rána do večer. V sobotu jsem vstávala ve 4 ráno, protože jsme jeli na výlet do rakouského města Linz na vánoční trhy a v 6 ráno jsme vyjížděli autobusem. Jeli jsme se tam kouknout na vánoční trhy a nasát vánoční atmosféru, ale o výlětě vám řeknu třeba zítra... jak budu mít víc čas a dodám vám sem i fotky :). No a dneska jsem od 11 do 19 hodin opět účtovala, ale díky bohu už to mám hotové :). Dalo to strašnou fušku a musíme to dělat, protže, tak bude vypadat naše praktická maturita z ekonomiky a účetnictví. Musím vám říct, je to hrozná otrava a hrozně dlouho trvá než to vypracujete :/.

Jinak se vlastně nic zvláštního nestalo. Kočky zlobí, pes byl na stříhání a já se ptala mamky jestli bych si k 20 narozeninám, které mám v březnu mohla přát notekbook/laptop, že by se na něj celá rodina složila. Hmmmm, souhlasila 8). Takže si pomalu začnu vybírat. Nejdřívě jsem uvažovala nad největším rozměrem netbooku, ale to prý neutáhne The Sims 2 a když to neutáhne The Sims 2, tak to nechcu :D. Také mám naplánované pečení cukroví, chystám se na linecké a perníčky, možná vymyslím ještě něco :D. Ostatní peče mamka. Ještě bych potřebovala sehnat vánoční dárky a zabalit je :D. Ovšem styl balení už mám vymyšlený. Chtěla bych modro stříbrný lesklý balicí "papír" a modré stuhy na to :).

Také jsem dneska nechtěně pobavila celou rodinu. Žehlila jsem si v obýváku věci a oni se koukali na nějaký dokument o Lucemburcích a já řikám "Jo a on vlastně ten Jan porodil Karla IV., že jo?" Oni se ale začli smát, jenže mě to furt nedošlo, takže jsem se jich uplně v klidu zeptala "Čemu se smějete?" XDDDDDD

Foto z DA od Ivan-Suta

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Hmmm... It´s true! mixx 05. 12. 2010 - 22:03