Back to school 8)

6. prosinec 2010 | 21.18 |

Jak se máte lidi? Já byla dnes po týdnu ve škole a musím říct, že super. Až teda na 5, kterou mám od démonického nábožného učitele na občanku :D. Ptal se mě na zkoušení na různé ty mudrce a jejich teorii a jejich teorii v praxi. Nevěděla jsem samozřejmě ani Ň :D. Ne opravdu se u tohoto učiva vážně nestydím XD.

Na prvních dvou hodinách mi učitelka kontrolovala ten učetní případ, který by měl představovat naší praktickou maturitu v ekonomice a moc mě potěšila 8). Říkala, že jak jsem to udělala, tak je to tak na 2, takže, kdybych to zvládla takle i u maturity, tak bych odmaturovala s nádhernou 2 8).

A zítra ve škole moc dlouho nebudu. Máme totiž poslední dvě hodiny tělocvik a v tělocvičně je vždycky strašná klendra no a abych z té zimy nenastydla znovu, když už to mám skoro dobrá, tak tam nejdu. Tudíž moje kroky po škole zamíří do místního Kauflandu a koupím si horkou čokoládu, abych se doma mohla každý den těšit z nějaké dobroty :D. Dneska mě pobavila Anni, šla jsem si napouštět vanu a ona vyskočila, sedla si na okraj vany a pozorovala jak se ta vana napouští. Což se mi zdá divná. Většina koček a psů se vody bojí a ona nic, vesele si kouká jak se do vany napouští voda XD.

Jak to vlastně máte s vánoční náladou? U mě vládne suprově, strašně se těším na tu atmosféru co zavládna na Štědrý den 8). Klid a pohoda, nádhera 8). Zítra s mamkou budeme pect cukroví, moc se na to těšim :), ale stejně to bylo zábavnější, když mi bylo třeba 9 let a pomáhala jsem, tedy spíš jsem u toho dělala kraviny a ona neustále bědovala, že ať to dělám pořádně nebo vůbec :D a byla jsem totálně celá zašpiněná od mouky :D.

Po dlouhé době mě zase čeká nějaká opravdu kreativní práce v The Sims 2. Na jednom blogu o této hře jsem se dočetla o zajímavé věci. Autorka blogu má nápad. Jestli bychom my, návštěvníci chtěli, tak ať pošlem nějaké výtvory v The Sims a ona je zveřejní na svůj blog. Můžou to být downloady oblečení či domků, nebo třeba jen fotky a tak. Rozhodla jsem se, že taky přispěju svým dílem. Postavím domek ve vánoční atmosféře 8). Takže nyní mě omluvte, jdu na to hledat potřebné věci. Mějte se ještě líp než nejlíp :D.

Foto z DA od Suvetar

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře