Nightmare Before Christmas? YEA! PLEAAAS!

8. prosinec 2010 | 22.35 |

Lidi, víte co by mi v televizi ve vánočním televizním programu udělalo největší radost? Kdybych tam našla, že budou dávat Nightmare Before Christmas od Tima Burtona a taky by mohli dávat Mrtvou nevěstu 8). Dokonalé filmy, on vlastně i samotný ten chlápek má dobrou většinu svých filmů :). Ale vážně kolišáka Jacka bych strašně ráda viděla 8). Vy to znáte? Nebo ne? Jestli ne, určitě si to sežeňte :D.

Ráno jsem zaspala. No, zapoměla jsem si večer nastavit budík a takle to dopadlo. Mamka rozrazila dveře u mě v pokoji a řiká "Od kolika dneska máš?" Tak jsem zamžourala "Od 8, jako každou středu."... "V tom případě koukej vstávat, je půl 7!" Jak mi většinou i to posezení na posteli dělá problém, dnes jsem vystřelila jak raketa :D. Se vším i s uvařením čaje do školy jsem byla hotová během 10 minut. U mě teda naprostý rekord XD a letěla jsem na bus. Stihla jsem ten, kterým jezdím i když normálně stíhám, takže fajn :). V autobuse jsem si pustila The All-American Reject, vážně je poslední dobou zbožňuju 8). Po 30 minutách jsem vystoupila z autobusu a šla kolem tramvajové zastávky. Chodník namrzlý a mě to samozřejmě na těch botech podklouzlo, takže jsem tam mávala rukama, abych to ustála, povedlo se 8). Dál ke škole jsem se raději brodila sněhem za účelem nespadnutí ani nezavrávorání XD. Jóóó Maudelíne, mělas pravdu XD.

Ve škole se nic zajímavého nedělo akorát o výpočetce jsem s emusela smát :D. Přiběhla ke mě Lucka s kartáčkem v ruce "Karoool Karool pojď se mnou na záchod já jdu k zubaři a musim si vyčistit zuby a nechci tam bejt sama." Sla jsem, ale celou dobu jsem se vesele chychotala XD.

Po příchodu domu se má ruka chopila papíru a počítala matiku na zítřek, potom se můj zadek zvednul a nohy mě ve 3 odpoledne odnesly na hodinové doučování matematiky. Konal se úspěch - chválila mě i XDD. Po příchodu domu jsem doladila svou barvu vlasů tmavěhnědým šamponem na vlsy. Juchuu už díky tomu nevypadám jak strašidlo :D. Zítra mám od 9 a to znamená, že se dámy a pánové ještě odcházím učit marketing, protože mi učitelka minulou hodinu říkala, že zítra mě chce určitě zkoušet :D.

Foto z DA od caithness155

Tady máte ty The All-American Rejects, tenhle song mám od nich totiž v poslední době nejraději :3. Jmenuje se to Top Of the World ;)...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nightmare Before Christmas? YEA! PLEAAAS! pajenka®svetu.cz 09. 12. 2010 - 11:31
RE: Nightmare Before Christmas? YEA! PLEAAAS! damn-girl 09. 12. 2010 - 18:18
RE: Nightmare Before Christmas? YEA! PLEAAAS! lenka* 09. 12. 2010 - 18:33
RE(2x): Nightmare Before Christmas? YEA! PLEAAAS! damn-girl 09. 12. 2010 - 18:39