Latest books :)

15. březen 2011 | 14.26 |

Po 3 hodině odpolední vyrážím do knihovny. Přečtu už jen 4 knihy a mám všechno přečtené k maturitě :). Jo, jsem šikovná, na to že čtu asi od začátku října a všechno stíhám přečíst ještě před termínem 8). Jsem na sebe hrdá a to se nedívám na filmy, ale všechno vážně čtu :P. Co mi teda ještě zbývá přečíst? Ještě Noc na Karlštejně, Lakomce, Sbohem, armádo a Zkrocení zlé ženy. A potom už mám pokoj a můžu si číst svoje. Vlastně ne :D. Až tohle všechno přečtu, tam si v zápětí hned začnu pročítat a učit se všechny maturitní okruhy. A až potom si můžu číst co já sama budu chtít a co já sama uznám za vhodný xD.

Mimochodem, je tady dneska vážně nádherný počasí, svítí sluníčko a je asi 16°. Takže z knihovny se asi stavím do obchodu, kde si koupím nějakou zmrzku. Třeba míšu, toho bych si dala :P. Taktéž si s sebou beru na tu cestu foťák, to kdyby mě chytla fotící nálada :D. Jenže bych chtěla fotit sedmikrásky a ty teda ještě vážně nejsou :D.

Hmmmm. Co mě čeká zítra? Zítra hned po škole jedu na první hodinu konverzace v aj. Snad to bude dobrý, pani řikala, že si prvně nevezmeme hodinou, ale dvě hodiny. Počítám s tím, že po 20 krásných minutách budu mít učebnici omlácenou o hlavu a nebude chápat, jak jsem se to mohla dostata do 4. ročníku s takovou úrovní angličtiny. Pchhh. Né fakt, já se tam bojim :D.

Taky stále pozoruju dění v Japonsku. Už ani vlastně nemám sílu to nějak komentovat. Přejdu to hrobovym tichem a pocity o tom vím jen já. A opravdu to nejsou dobrý pocity, to mi věřte. Je mi z toho úzko a dost. Nikdy by mě nenapadlo, že zažiju nějakou Jadernou hrozbu, že budu pozorovat na "vlastní oči" takovou katastrofu :(. Je to vážně šílený co se v poslední době na téhle planetě děje. Snad bych i řekla - konec světa je blízko a žádný 2012 nebude, protože už bude pozdě :/.

A teď zase půjdu, půjdu vstříc za tak nádhernym počasim. To bych si nadávala jak nikdy, kdybych v den tak nádhernýho počasí dřepěla doma a nešla třeba jen na půl hodinky ven. Tak já mažu :D navíc mám hlad! xD

Edit: Já úplně zapoměla! Dneska si jdu pro lístky na poštu. Přišly mi totiž lístky na jeden pražskej festival, na kterym budou Blink 182 a 30 Second To Mars. Juheeee. Vám to řikám až teď, jsem to totiž nechtěla zakřiknout :D. Minulý týden jsem jen tak koukala na stránku, kde to prodávali jestli se náhodou neuvolnili lístky z některých rezervací na stání u pódia. A ono jo! Takže jsem hned dva objednala. Pro mě a pro Maude, jdeme tam spolu :D. Taky jsem nejdřív měla kupovat Marošovi, ale když jsem se ho ptala posledně tak se netvářil, že na to má zrovna peníze. Takže se konečně 23. 6. splní můj obrovskej sen. Já uvidim Blink 182!!! 8P Na vlastní oči je uvidim a nakonec se mi vyplní i to stání u pódia. Sakra já mám štěst... teda my s Maude máme štěstí! :D

Foto z DA od Sesquipedalianistic

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Latest books :) pirate zombie 15. 03. 2011 - 20:07
RE(2x): Latest books :) damn-girl 15. 03. 2011 - 20:48
RE: Latest books :) o_o 15. 03. 2011 - 20:22
RE(2x): Latest books :) damn-girl 15. 03. 2011 - 20:48
RE: Latest books :) dragonette(chester 15. 03. 2011 - 21:09
RE: Latest books :) dzej 16. 03. 2011 - 18:49
RE: Latest books :) damn-girl 16. 03. 2011 - 22:27