Starbucks with Maude :)

10. prosinec 2010 | 23.17 |

starbucksDneska to konečně vyšlo a my byly sednout si na tom kafe ve Starbuck. Obě jsme měli spešl z vánoční nabídky a musím říct, bylo ot vynikajicí :). Ještě před Starem jsem sehnala medovinu dědovi pod stromek a Maude sehnala něco dobrého k snědku jelikož měla hlad :D. Také jí byla předána na půjčení knížka Marilyna Mansona - Trnitá cesta peklem, takže budu doufat, že se jí bude líbit a nebude to pro ní jen ztráta času :).

Jo a kdyby to někoho zajímalo, co mi právě hraje, tak to je Phil Collins - In the Air Tonight 8). A co bylo dneska ve škole? Bylo to moc fajn :D. Přinešla jsem do školy 50g Haribo medvídků a aby k tomu byl dobrý přístup pro všechny z nás (nás tři :D) dala jsem to klukům na lavici. Najednou zazvonilo na přestávku a ozval se Pavel "Myslíš že už můžu?" Tak jsem se otočila "Co? " a oni na mě "Jsme si řekli, že to necháme do přestávky, abychom ti to všechno nesežrali sami," načež jsem jim odpověděla, že to je dobrý a nechci, aby mě z toho boleli zuby, tak ať mi s tím pomůžou :D. Po pár minutách zazvonilo na hodinu a Pavel "Hmm, tak to už asi nestihnu co? " Dan "Si vem, však říkala, že jí bolej zuby, takže jí s tim pomůžem, je to pro její dobro ." To mě fakt pobavilo XDD. Ano, ti dva jsou vážně ohleduplní :D. Zničejí si kvuli mě svoje zuby, aby mě neboleli ty moje XD.

Během doby co jsem seděla v tom ústavu mi přišla smska od mamky, jestli umeju okna. Ona je totiž nemocnmá, no odepsala jsem jí, že jasně :). Přece enbude lézt v otevřených oknech, když jí neni dobře a smrká :). Odepsala, že jsem zlatíčko. Oooo stal ze zázrak, já už myslela, že si nikdo v baráku nevšinmne toho, že spoustu věcí tady dělám dobrovolne. Ale všiml si což je fajn a moc mě to potěšilo :).

A na zítřejší den plánuju akorát to uklízení jinak nic. Jo jedna pravda je. Už teď jsem "nadšená"  z toho, že jako každý víkend budu sedět opět doma na zadku a čumět do monitoru. Já nechciiiiiii! Jo, ještě jedna novinka :). Rodina říkala jednu věc, ráda se mi k 20 narozeninám složí na notebook/laptop a já si právě dneskaVYBRALA:).

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Starbucks with Maude :) pajenka®svetu.cz 11. 12. 2010 - 09:43
RE: Starbucks with Maude :) damn-girl 11. 12. 2010 - 11:26
RE(2x): Starbucks with Maude :) pajenka®svetu.cz 11. 12. 2010 - 11:33
RE: Starbucks with Maude :) mixx 11. 12. 2010 - 11:40
RE: Starbucks with Maude :) maude 11. 12. 2010 - 12:34
RE(2x): Starbucks with Maude :) damn-girl 11. 12. 2010 - 12:39
RE: Starbucks with Maude :) maude 11. 12. 2010 - 13:36