I´m loser!

12. prosinec 2010 | 00.47 |

Včera (v sobotu) jsem byla opravdu nešika. Doma ze mě měli radost a táta prohlásil, že nadělám víc škody než úžitku :D a teď jak k tomu došlo. Ráno mě čekalo mytí oken. Nějak jsem se na tu práci těšila, tak jsem ráno hrr hrr hrrr, rychle nasnídat, rychle vyčistit zuby, aby už konečně mohla stát na židli a mýt :D. Máme takové okna, které se neotevírají klasicky, ale otáčí se, ale né vyrtykálně. No a otočila jsem to okno tak, abych mohla umýt tu venkovní tabuly skla a sejmula jsem přitom velice šikovně venkovní teploměr, takže je totálně na padrť :/.

Moje nešikovnost se projevila také k večeru. To jsem zase šla mamce něco říct do koupelny a ona měla před koupelnou vyskládané prací prášky a já šla s pantoflema na nohách (mám hlavy vlků :D) a myslela jsem, že jsem do nějaké flašky jen drcla, takže jsme jí v klidu řekla celou větu a potom koukám. Na zemi leží flaška s tekutým práškem a teče to zní a už tam z toho prášku byla dost pěkná louže na podlaze :/. Ryhle pro hadr a pro kýbl s vodou, jak jsem máchala ten hadr od prášku v tom kbelíku s vodou, tak to pěkně šípalo asi na takové úrovni jako když strčíte ruce do mraveniště :/. Ruce mám od té doby pěkně vysušené = neustále je mažu krémem na ruce. Opravdu nesnáším, když mi šustí ruce :X. Mezitím jsme také myla všechny dveře v baráku, ale u toho jsem díky bohu nic neprovedla XD.

Dnes se chystám odpoledne s babičkou do centra. Půjdeme se společně podívat na ten ošklivej stromeček na Staroměstském náměstí, který se mi totálně nelíbí. Je fakt ohyzdný a přeplácaný, takovou hrůzu už jsem hodně dlouho neviděla velebnosti. Taktéž se také nejspíš stavíme do světozorské cukrárny nom nom 8).

A už nevím co bych vám dále o dnešku pověděla. Neni co, když je teprve 0:45 že? XD Tak tedy, mějte se a dobrou víkendovou noc :)...

Foto z DA od mysticalpha

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: I´m loser! pajenka®svetu.cz 12. 12. 2010 - 09:54