Family Braun

12. prosinec 2010 | 13.37 |

Už několikrát jsme zde říkala, že občas ve volném čase hraju strašně ráda The Sims 2 a dokážu u toho vydržet někdy i celý den :D. Napadlo mě tedy tady udělat složku se svými Sims, do které bych dávala svoje rodiny a jejich příběhy. Počínaje dneškem tuto rubriku zahajuji a hned teď vás seznámím se svou první rodinou, která se jmenuje Braun. Představuju si je jako národnost Švédů :D a jmenuje se Braun.

Tuto rodinu jsem si vytvořila teprve včera, ale už od té doby jí mám velice oblíbenou. Tato rodina se skládá z hlavy rodiny Alana Braun, jeho drahé polovičkyElin, jejich malé dcery Disy a rodinným členem koččí němé tváře Miou. Nyní vám představím jednotlivé členy a poté pro začátek jejich domek a v dalších jejich dílech budu pokračovat s poutí jejich životem přičemž hlavní aktérkou celého vyprávění bude Disa.

pPříjmení: Braun
Jméno: Alan
Věk: 35 let

Alan je hlavou celé rodiny, tím pádem na něj padá větší část zodpovědnosti za celou rodinu. Zodpovědnost nemá jen doma, ale také ve své práci, jelikož je zaměstnán jako architekt v jedné stavební firmě.

Mezi jeho hlavní koníčky patří starost o dvou dceru a předčítání jí rlzných knih. Má totiž názor, že správně vybrané knihy člověka dobře vychovají a napomůžou mu k utvoření správné osobnosti. Tím pádem i on sám velice rád čte knihy. V jedné ruce kniha a v druhé teplý šálek čaje, pro něj absolutně oddychová činnost.

Jako každý člověk má i své plány do budoucna. Jaké má právě Alan? Je to prosté. Se svou rodinou žijí v menším domku a potřebovali by větší, tak velký, aby v něm mohl mít svou vlastní prostornou kancelář. ve které by mohl pracovat a tím pádem by byl více doma se svou rodinou. Samozřejmě by si také přál malého sourozence pro svou dceru. Co by si pro ní přál? Jednoznačně malého bratříčka.

ePříjmení: Braun
Jméno: Elin
Věk: 33 let

Elin je šéfkou co se týče chodu domácnosti (nákupy, praní, uklízení :D). Nyní je ženou v domácnosti, ale před svým těhotenstvím pracovala jako redaktorka v modním časopisu. Elin není rozená Švédka, pochází z Německa, ze kterého se přestěhovala do Švédska kvůli práci. V této zemi potkala svého budoucího muže a nyní už se budoucnost přeměnila na přítomnost.

Jelikož je Elin ženou v domácnosti má na své záliby opravdu hodně času. Malá Disa už chodí do školy, Alan je od rána do večera v práci, a aby nebyla doma celé dny sama pořídila si své vysněné zvíře, kočku, Miu. Nemusíte se bát, nestará se jen o kočku, ale snaží se vychovat ze své dcery slušného člověka což se jí zatím daří.

Ještě nějakou dobu by ráda byla v domácnosti, ale potom by opět chtěla pracovat jako redaktorka. Tato práce jí opravdu baví a je jejím koníčkem. Také je to rozená cestovatelka, miluje severské země a díky tomu, že v jedné takové žije splnil se jí sen (v takové zemi žít) a má tím i ulehčené cestování po těchto zemích :). Pokud by vše šlapalo, tak, jaká má ráda by měla ještě jedno dítě a je jedno jaké.

oPříjmení: Braun
Jméno: Disa
Věk: 9 let

A zde už máme Disu. Je štěstím celé své rodiny. Je přátelská a velice tvůrčí. Ve škole prochází bez problémů.

Mezi její zájmy patří kreslení a samozřejmě kamarádi. Taky ráda pobíhá po zahradě a chytá různé broučky a podobnou haveť. Pokud se jí zrovna chce a má náladu cvičí balet, k těmto účelům má i ve svém pokoji tyč přidělanou ke zdi pro tyto účely.

Jelikož je ještě malá nemá nějaké plány do budoucna. Ovšem s postupem času se její osobnost bude vyvíjet a vyvíjet, takže s emáme na co těšit:)...

A nyní bych vám ráda přdstavila dům:

b
Zde máme pohled na dům z venku. Jak je ve Švédsku dům není nikterak oplocen :)

m
Zde máme půdorysný pohled na jednotlivá podlaží. Na prvním obrázku můžeme vidět přízemí, ve kterém se nachází vstupní chodba, ze které můžeme vkročit do kuchyně s jídelnou,koupelny se záchodem a obývací pokoj z něhož můžřeme vyjít do prvního patra. V prvním patře najdeme chodbu do prapodivného tvaru L. Z této chodby se vydáme do pokoje Disy a malé ložničky pro její rodiče.

i
Zde už máme na fotce vstupní chodbu se zrcadlem, vkusnou předložkou a věšákem na kabáty. Omluvte mě za podlahu v jídelně, že tam nyní správná. Tuto fotku jsem vyfotila a poté změnila podlahu v jídelně a tu už jsem vyfotila s podlahou novou a na této fotce jsem si té chyby všimla až teď :/.

f

j
Na těchto dvou fotkách již vidíme kuchyň laděnou do bílého a tmavého dřeva v kuchyni jsem uplatnila jedem svůj prvek, tedy dřez umístěn přímo proti oknu :) a na další fotce už vidíme jídelnu s prostorným proskleným jídelním stolem s prvky červené barvy.

h

d
Na této fotce můžeme vidět obývací pokoj. Hlavní barvou v této místnosti je červená a fialová. Můžete si zde povšimnout zajímavého schodišťového prvku, tedy to níže posazené a vyvíšené zábradlí.

g
A nyní navštívíme koupelnu. Je provedena v bílé a modré barvě. Není velka, vana se sem nevejde, ale za to je útulná což je důležitější než samotná velikost :).

l
Pokud z obývacího pokoje vyšlapeme schody ocitneme se v této chodbě, která i zastává roli malé pracovničky.

a
Na této fotce už vidíme tmavou ložnici s modrými prvky rodičů Disy. Myslím, že tato postel právě sem skvělě padne :).

k
A nakonec Disyn pokoj. Dětský pokoj by měl být vzdušný, světlý a veselý a právě tyto tři věci tento pokoj splňuje. Jedno okno je také u nohou postele. A to zákoutí s postelí? Přesně takové zákoutí s postelí plnou takových polštářků bych si přála i já :).

S prohlídkou jsme právě teď u konce. Doufám, že se vám líbila a že se těšíte na další díl tento rodiny nebo na představení nové rodiny a jejího domova :). Děkuji za pozornost :)...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Family Braun pirate zombie 12. 12. 2010 - 19:51
RE: Family Braun damn-girl 12. 12. 2010 - 22:16
RE: Family Braun chester 09. 01. 2011 - 17:11