Christmas...

13. prosinec 2010 | 19.58 |

Ahoj. Opět jsem tady dobré dva dny nenapsala deník, tak to opět zpravím :). Vezmeme to od neděle až k dnešnímu pondělí s výhledem na zítřek :D.

Neděle:
Vstala jsem kolem 9 ráno. Celé dopoledne jsem nedělala nic extra kativního, ale před polednem jsem zapla Sims 2 abych nafotila nějaké fotky z rodinky a dala to sem (ten článek už tady je :). Potom jsem se smála nad notebookem mamky. Máme známého a ten se živí tím, že pracuje jako ajťák, takže nám opravuje počítače nebo se snaží třeba rozchodit nějaký program, když neběží tak jak má.Mamka si před týdnem koupila nový notebook a nějak jí tam nefunguje internet, tak mu volala ať s tím neco udělá. Čekala jsem tedy, že přijede k nám a bude tady něco s tím notebookem vyvádět, ale ono ne :D. Dělala to na dálku, zapnul si nějaký program a ten notebook ovládal na dálku díky tomu programu, takže jsem nad tím notebookem seděla a smála se jak tam "sama od sebe" behá po monitoru myš a otvírá a zavírá všechny možné okna se souborama XDDD.

Odpoledne kolem 2 jsem odjela se svou babičkou do centra Prahy. Chtěly jsme načerpat nějakou vánoční atmosféru. Opět jsem navštívila ošklivý vánoční stromeček na Staroměstkém náměstí. Usoudila jsem, že jsem ho viděla 2x a ani napodruhé mě nenadchnul, ale ještě víc otrávil než v pátek XD. Na Staromáku jsem si zakoupila teplé mandle obalené v cukru, měla jsem strašnou radost, že to je i v Praze k dostání a né jen třeba v Německu nebo Rakousku :). Po navštívění tohoto náměstí, jsme usoudily, že by bylo fajn se někde posilnit, a tak jsem vzala babičku do KFC. Strašně jí tohle jídlo lákalo stejně jako čínská restaurace, ale v té už jsme byly v létě, takže bylo na řadě právě již zmiňované KFC. Chutnalo jí to, což mě potěšilo :). Ještě jsem jí vzala do Billy pro ty užasné červené jablka 8) a dneska určitě jedno slupnu a potom už jsme se vydaly na Masarykovo nádraží odkaď jsme se vydaly vlakem domů. Doma na nás čekal vatikánský chléb, který pekla mamka. Je to hrozně dobré, obsahuje to nastrouhanou čokoládu a jablka, ořechy, skořici, v rodině se peče jen jednou v životě a celé rodině má přivodit štěstí a splnit všechny přání 8). No to víte, že jsem si přála, ale to je tajné :D. Jo, přání by mělo být tajné :D.

Pondělí:
Dnes na praxi opět opravovali účetní případ a jelikož já už ho měla opravený, neměla jsem zase co dělat :D. Tak jsem aspoň brouzdala po internetu a hledala si nový batoh. Ten, který mám teď se mi totiž trhá a nakonec si asi pořídím TENTO. Je zebrovaný a je na něm moje velice oblíbená barva (tyrkysová) 8).

Po dvou hodinách praxe jsme se přesunuli na hodinu psychologie a poté následoval zeměpis, na kterém si ke mě do lavice přisedla Verča :) a zůstala tam až do konce vyučování. Což bylo fajn a byla vážně sranda :). Na obědovou přestávku jsme se všichni čtyři sebrali (já, Verča + dva spolužáci, už jsem tu o nich párkrát mluvila :D) a šli společně do knihovny kouknout na net a zakoupit si něco v místním bufetu :D. Je pravda, že se ten párek v rohlíku hodil a já potom neměla hlad :). V poslední době mám tyto tři jedince ve třídě vážně ráda a už ani nevím co bych si bez nich počala :D. Strašně mi zvyšují náladu a ani neví, že mi jí až tak moc zvyšují :D. Odpoledne po konci vyučování jsem nastoupila do přecpaného autobusu a vydala se za mamkou do práce. Odtud jsme jeli do nákupního centra, kde jsem si koupila nové sluchátka (jelikož jsem dost potřebnou část dneska ráno na těch starých ztratila :/ jo a to se mi taky rozbila termoska což je taky velice výborný :/). Taky jsem sehnala dárek jedné babičce (přála si speciální skleněný květináč na orchidej) a jak jsem vybírala ty sluchátka v Datartu najednou mi zasvítili oči. V polici byl totiž vystavený ten můj budoucí notebook. A víte co? Vypadá 1 000x líp jak na fotkách. Přesně taková velikost, která mi vyhovuje a ani moc těžký není, nádherný, bílý 8). Zamilovala jsem se do něj NOM NOM :D. Koupila jsem dárek i psovi a kočkám. Pes má novou nerezovou misku s takovou tou gumou, aby mu to nezklouzalo po podlaze a kočky mají dohromady krabici masových kapsiček :). Díky bohu jsem i dnes sehnala základní věc, ze které udělám dárek pro svou sestru :D.

A zítra nejdu do školy. Mamka našla včera na internetu asi 40% slevu na pračky a myčky a jelikož naše pračka s myčkou už patří mezi důchodce, tak si objednala obojí a obojí jí vyjde dohromady asi na 15 000 což je fajn cena no a právě já budu doma a převezmu toto zboží :D. Myslím, že jsem toho tady napsala dost a tedy zase končím :D. Mějte se famfárově :)...
EDIT: Ještě jsem si vzpoměla. Dnes jsme zase psali z matematiky, mám z toho nějaký dobrý pocit, což se mi nelíbí, protože většinou, když z toho mám dobrý pocit je potom ta známka katastrofální. No, uvidíme ve čtvrtek...

Foto z DA od Epistimon

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře