Snow, snow and SNOOW!

15. prosinec 2010 | 18.23 |

Když jsem ráno otevřela oči, padal sníh. Když jsem šla na autobus, padal sníh. Když jsem koukala ve škole z okna, padal sníh. Když jsem jela ze školy opět padal sníh. Teď už nepadá, bohužel. Je to úžasný počasí. Tak jak jsem ho ještě před rokem nenáviděla, teď ho miluju. Miluju, když mi sněhové vločky padaj do valsů. Úžasněj pocit :).
Během dnešního dne jsem 2x odhazovala sníh, abych vytvořila po zahradě průchodnou trasu a hrozně mě to baví.

Ve škole jsem šla na záchod a po cestě mě napadlo, že miluju školu. Mám strašně ráda ty školní chodby, školní chodby, školní atmosféru. Ne, vážně. Já si nedělám srandu. Ráda ve škole koukám z okna, ráda se směju se svými spolužáky, ráda procházím školní chodbou. Jen co zvonek ohlásí konec poslední hodiny jako by mi poklesla nálada. Těším se do školy .).

Ze školy jsem dnes nemusela autobus, spolužák mě ještě s jedním spolužákem vysadil u metra a hnedka mi jel autobus. Krásně to načasoval :D.

Včera jsem do školy nešla. Celé dopoledne mi hrálo MTV a já čekala až dovezou pračku s myčkou :D. Ta pračka se mi tvarově líbí, myčka už tolik ne. Pračka má obrovskou spoustu tlačítek. To by mě teda zajímalo jak se s ní v tom případě naučím, když už jsem se konečně naučila s tou starou :D.

Za týden touto dobou už budu mít vánoční prázdniny. Hmmmm, to bude nuda. Já bych vážně raději chodila do školy :D.

Abych nezapoměla. Dnes jsme psali test z němčiny. Ten test byl udělaný z testu z učitelčiné učebnice a já včera zabojovala a našla na netu správné výsledky testu a samozřejmě se s tím podělila ve třídě s VIP XD. Takže nás pár bude mít jedničku, max. dvojku což bude skvělý :D. Každý řikal jak jsem šikovná, vážně mě to potěšilo. Potěšilo mě, že někdo si cení toho co dělám :).

Ta vánočná nálada na mě působí jako magnet, neustále se usmívám na všechny strany a mám šílenou radost a ani vlastně nevím z čeho :D. Je to ale super pocit, tak proč se mu bránit? Nééé, nebudu se mu bránit, rozhodně nebudu :). Chce se mi skákat z obláčku na obláček a prospěvovat si u toho, už jen chybí ty obláčky. Takle už mi vážně dlouho nebylo :-).

Foto z DA od wyn

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Snow, snow and SNOOW! pajenka®svetu.cz 15. 12. 2010 - 18:28
RE(2x): Snow, snow and SNOOW! damn-girl 15. 12. 2010 - 18:33
RE: Snow, snow and SNOOW! mixx 15. 12. 2010 - 20:46