Ikea, juhuuu :)

16. prosinec 2010 | 18.57 |

Juhuuu, zítra jdu s mamkou do ikei :). Chce si tam koupit nějaký pěkný drátěný program na kořenky, který se upevní na zeď a bude to pěkně po ruce :). Příští týden nebo tak někdy bych taky měla jít do Ikei a to s Maude :).

Dnes jsem se dověděla ve škole jednu děsivou a jednu suprovou zprácu. Tak tedy:
1) Asi propadám z matiky :/. Musím to do konce pololetí pohnout k lepšímu, protože s tím co tam mám teď mi lepší známku než 5 dát nemůže. Tak tedy, modlete se za mě XD. Mamka řádila jak černá ruka. U taťky jsem se hrozně bála, že bude řvát a tak dále a tak dále, ale když jsem mu to řekla, vzal to naprosto v pohodě :). Taky říkal, že ví že s matikou bojuju neustále a že ví, že na to nekašlu a snažím se. To mě potěšilo :).
2) Dneska na mě Pavel přišel s otázkou co prý dělám v pondělí, tak říkám že nic aproč. A on povídal, že ho napadlo jestli nechci jít do jedné hospůdky a že jde i Verča a taky řekneme Danovi, prý tam točí několik druhů piva. Více stupňové, ale i s ovocnýma příchutěma. Byla jsem hrozně šťastná, že ho napadlo taky pozvat i mě, tudíž jsem řekla že určitě jdu a ráda :). Takže v pondělí ven se spolužáky. SUPER! Co víc si přát? Jo v pohodě procházet z matiky, ale o té už dost dneska XD.

Zkoušela mě z marketingu, neučila jsem se to a mám za 3, což se mi zdá celkem uspokojujícícznámka, vzhledem k tomu neučení se XD. Taky jsem dnes zavítala na poštu, konečně vyzvednout ještě nějaké dárky. Nějací dva hodní mladíci mě pustili před sebe, měli tam toho na poslání haldy :D. Jinak se dnes během dne nic nedělo a teď se rodiče vrátili z nákupu a přivezli také pizzu k večeři 8). Šunkovou a Hawai :P. Takže jdu papat, mějte se :).

Jo, málem bych zapoměla. Dneska mamka říkala "No, to teď nějaký dobrák zdejší důchodkyni poslal balík v hodnotě 1000 a když to přebrala a rozbalila byla v tom jen cihla." A táta na to povídá "Si třeba zařídila stavební spoření." :D :D :D

Foto z DA od jerod

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Ikea, juhuuu :) maude 16. 12. 2010 - 23:09