I love sushi 8)

15. leden 2011 | 19.32 |

Ouuu! Dejte mi sem tu dobrotu! Okamžitě! Tak se trošku uklidníme XD. Dneska jsme jely totiž s mamkou do obchodního centra. Potřebovala jsem se kouknout po podprsence, botách (k šatům) a potom o lyžařské bundě, koupit jídlo pro kočku atd.
Mamka miluje sushi, my ho před dávnými lety měli u strejdy a neměl k tomu ty omáčky a prostě mi to nechutnalo. Dneska jsem se odhodlala k zásadnímu kroku a šla jsem s mamkou na suši. Na takové, jaké má správně být, s nakládaným zázvorem, wasabi omáčkou a tak. Musím říct, bála jsem se, ale vbylo to opravdu vynikajicí. Ta omáčka tomu vážně hodně dá 8). Měli jsme ty obalené sezamem tedy uramaki. Myslím, že v nejbližší době jdu někam na sushi :). Mamka říkala, že nejlepším zatím jedla ve Fénixu (obchodní centrum v Praze), tak pujdu asi právě tam.

Teď k těm ostatním věcem (fotky dodám kolem dnešní pozdní noci, teď už vážně nemám čas :D. Bundu lyžařskou jsem sehnala a mám i svou vysněnou červenou pletenou čepici s kšitem 8). Všude měli bundy za skoro 3 000 a já sehnala vážně nádhernou za 1 600. Je bílá s prvkama bílé a černé, vážně krásná. A ta čepice mi dokonce sluší :D. Boty a podprsenku jsem také sehnala. Boty jsou černé, na tenkém podpatku, s otevřenou špičkou a zdobené krajkou a ani mi nedělá extra problém na tom chodit, což je super 8).

Chjo, už musím jít. Jdeme s našima pryč, tak fotky a dokončení článku čekejte později ;)

Včéra už jsem to nestihla dopsat, takže to udělám teď :). Večer jsem byla s našima a dalšíma lidma v restauraci. Bylo to super, sranda, dobré jídlo a pití = dokonalý večer :D. Samozřejmě jsem toho využila a nějaké jídlo si dávala. Měla jsem kuřecí nudličky na kari omáčce s americkýma bramborama. Bylo to vážně dobré :P.

Za chvíli razím k babičce. Budeme zase zkoušet šaty, tentokrát i s botama a jedu tam i na oběd, protože doma je kuře na paprice s knedlíkem, což nejim :/. Babička má hovězí maso na celeru, se špenátem a bramborovým knedlíkem = mňami mňam 8). Co víc, k babičce vyrážím po dlouhé době autem a nemusím se táhnout do toho krpálu autobusem XD. Taky mám právě v troubě bábovku, na kterou jsem zadělávala a teď jí peču. Je klasická mramorová + jsem do toho nasekala své oblíbené vlašské ořechy. Taťka kolem mě chodil, a že má tuhke s ořechama rád :D. Taky mi mamka vynadala co to tam prohoba na lince blbnu s tím kuřetem, no, o tom vám povykládám večer XD. Teď zase musím jít hlídat svou bábovku a potom k babičce. Mějte se tedy pěkně  :D.

Zde je fotka těch bot nových,k šatům 8)

shoes2

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: I love sushi 8) mixx 15. 01. 2011 - 22:02
RE(2x): I love sushi 8) damn-girl 16. 01. 2011 - 11:33
RE: I love sushi 8) pajenka®svetu.cz 16. 01. 2011 - 13:38
RE: I love sushi 8) editt 16. 01. 2011 - 21:48