Oh, my head.... again

17. prosinec 2010 | 20.05 |

Achbože, zase mě bolí hlava. Jako každej pátek :/. To vede jen k jedné věci, co nejdříve se budu snažit si jít lehnout. 

Vlastně se ani nic během dne nic zvláštního nedělo, tedy krom hádky v rodině, ale o tom bych tady nerada mluvila. To snad chápete :). Byly jsme s mamkou v té Ikee. Ona má svůj vysněný závěsný drátěný program do kuchyně, výplň polštáře, nové koště a já nevím co ještě :D. No a já mám krásnou teploučkou červenou deku. V zimě jak chodím spát, tak si totiž ještě přes peřinu dávám teplou deku, aby bylo opravdu zajištěno, že spím v teplíčku. Měla jsem takovou s obrázky koní, ale teď mám krásnou čistě červenou a teplejší 8). Už se těším, jak se dneska zachumlám.

Než ale pujdu spát, ráda bych se konečně koukla na maturitní okruhy do stavebnictví. Začnu průmyslovými a zěmědělskými stavbami. Jsou to jedny z nejdelších, tak bych to měla velice ráda z krk. Můžu vám říct, zrovna ty okruhy ze stavitelství to bude něco :/. Snad to ale nějak zvládnu.

Myslela jsem si, že na víkend není moc plánů, ale stal se omyl :D. Zítra jdeme na návštěvu k babičce, bude mít svátek či co, v neděli jdu s Maude do Ikei (nesmějte se! XD) a po víkendu mě čeká pondělní odpoledne strávené se svými spolužáky. Hmmm ne, to už nejsou jen tak spolužáci. To jsou moji kamarádi :). V úterý jdeme se školou do divadla místo učení (se stejnou partou jako v pondělí :)) a ve středu máme ředitelské volno a potom jsou prázdninýýý. Prázdniny ve znamení dělání maturitních okruhů. To bude fakt zábava XD.

Jdu se tedy teď pustit do těch okruhů a volal taťka, že mají kočky hlad. Jdu je tedy nakrmit a vy užívejte páteční večer :)....

Foto z DA od nocturnalMoTH

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Oh, my head.... again pajenka®svetu.cz 18. 12. 2010 - 14:26
RE: Oh, my head.... again damn-girl 18. 12. 2010 - 14:30
RE(2x): Oh, my head.... again pajenka®svetu.cz 18. 12. 2010 - 14:35
RE: Oh, my head.... again mixx 18. 12. 2010 - 15:37
RE(2x): Oh, my head.... again damn-girl 18. 12. 2010 - 18:17