Chinese tea :3

18. prosinec 2010 | 20.28 |

Dneska jsem se s dědou bavila o čajích. Je  stejný milovník čajů jak já, ale podstatně víc tomu rozumí. Ukazoval mi jaké všechny má. Preferuje sypané kvalitní černé a zelené. Potom vytáhl plechovou kulatou krabičku a povídal, že to je pravý černý čínský čaj ovoněný vanilkou. Krabičku otevřel a dal mi přičichnout. Voněl úžasně, takže jsem se zas tetelila nad tou úžasnou vůní jak dlouho ne:D, Je to pytlíčkový čaj, ale i přesto s dokonalou chutí (věřím mu, vážn tomu rozumí :)) a v krabičce jich je pět. Potom udělal něco, co jsem vážně nečekala. Tu krabičku mi dal do rukou a prý že si ho mám vzít. Strašně mě to potěšilo a já děkovala div se mu neklanila :D. To že mi děda dá  něco tak úžasnéhoje perfektní a ještě perfektnější pocit :D. On své vynikajicí čaje jen tak nikomu nedává :). Doufám tedy, že mu udělá radost ta mandlová medovina, kterou pro něj mám pod stromek :).  Ještě jsem ten čaj neměla, na jednu stranu jsem na něj strašně zvědavá a nadruhou stranu mi toho čaje je líto ho hned plácat :/ neboť si toho vážně vážím, protože pravý čínský čaj jsem ještě neměla a už hodně dlouho bych ho chtěla ochutnat. Mám tady tu krabičku na stole a neustále na ní zbožně koukám a čuchám k ní :D.

Jinak návštěva u babičky byla fajn. Měla svátek takže jsme jí jeli popřát. Chlebíčky byly a můj milovaný zákusek byl, slané tyčinkiy byly, dobré červené. Prostě super :). A teď mi tady právě hrajou MUSE, kteří mi svou hudbou zvyšují náladu ještě víc :).

 Dopoledne jsem pro bráchovu kámošku dělala náramek přátelství a nyní už je hotový. Zvolila jsem bílo-červeno-černý se širšími proužkami. Když jsem dodělala náramek vrátila se mamka s taťkou už se zakoupeným stromečkem, který mě ale zklamal. Máme borovičku. Nemám ráda borovičku. Píchá a neustále opadává takže s epotom musí neustále uklízet :/. Ptala jsem se proč nekoupili jedličku, když ani mamka nemá ráda borovici. Prý jsme jí měli minulý rok, ale řikám si sakra co na tom? Když je jedle hezčí, tak proč bychom kruci měli mít nevzhlednou vorovici? Ne, nebudu se vzketat. NEBUDU!

A víte co? Měla jsem dělat ty úly, jenže mamka s taťkou odešli s kamarádama do hospody, já to v životě nedělala a vážně si nelajsnu to zadělávat sama :D. Takže to, že jsem to dnes opět neudělala, vážně neni můj problém a jestli nějaký budou mít, tak jim to pěkně vysvětlim :D.

Teď ovšem už ale nevím co psát, takže se zase loučím. Mějte se :)

Foto z DA od marko351

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Chinese tea :3 pajenka®svetu.cz 18. 12. 2010 - 20:36