Christmas coming to town! :D

21. prosinec 2010 | 22.53 |

Jooo! Štědrý den se nezadržitelně blíží a v pátek už všichni budeme sedět se svými nejbližšími obklopeni dárky, které nám darovali :).

Včera jsem na PC dá se říct nebyla. Hned ze školy jsem šla s Verčou a Pavlem do Paladia. Tam jsme se koukla po dárkách (sehnala jsem pro mamku druhý dárek :)) a potom jsme se vydali do té hospody. Byla tam příjemná atmosféra a úžasně se mi s nima kecalo.Jsou fakt užasní. Naprosto super lidi. Byla jsem s nima od rána a celý ten den jsme si měli co povídat a celý den jsme se něčemu neustále společně smáli :D. Vyprávěli jsme si  příhodách co se komu stali, o škole, no prostě o všem :). Též se mě Pája ptal co kluci, tak jsem říkala, že v dnešní době není jednoduché sehnat nějakého normálního a on prý :D "Já za to nemůžu, že takových dokonalých jako jsem já neni vííííc :D:D, ale holkyyyy já se kvuli vám nemůžu rozkrájet! :D:D:D" Takže jsme se smáli ještě dlouho XD. Mimo to jsem vypila tři málo, malinové, které bylo dorůžova a mělo narůžovělou pěnu, potom borůvkové, to bylo asi ze všech nejlepší a také jsem měla nějaké do karamelova no a potom mi Pája dával ochutnat zázvorové, ale to bylo teda pěkně hnusný :D.

Poté co jsme ochutnali všechny možná piva jsme usoudili, že tady nejsme naposledy a jelikož se dostavil hlad, došli jsme do nejbližší čínské restaurace na jídlo :). Verča měla rýži se zeleninou a kuřetem (fakt to nemělo složení a chuť kuřete a ani ničeho podobného... žeby kočka? kdo ví :/), Pája měl rýži s kachnou což prý bylo vynikajicí a já měla rizoto se zeleninou, bylo to výborný :). V té době bylo asi tak 9 večer takže jsme zaplatili a spěchali na metro, protože jim jel poslední autobus (bydlí mimo prahu, takže tak :D). Jenže cesta byla totálně zledovatělá a víte.. já a boty na podpatku XD Pavel div neběžel tak mu řikám "Ty jseš výbornej teda :D koukni na ten cxhodník a pak na moje boty :D." Tak mě chytl pod křídlo, kdyby mi to uklouzlo :). Galantní :D. Když jsem dorazila domu, bylo mi naprosto krásně. Došlo mi, že mám nejlepší dárek, že mám to co jsem vždycky chtěla :). Sestru na kterou s emůžu pokaždý spoelhnout a další lidi u kterých vím, že jim nejsem fuk a zajímá je a poslouchají co jim řikám :). Jenže jedna osoba mi vždycky po suoer náladě musí přeběhnout po náladě :/.

A dnes jsme byli v divadle. Bylo to super a nemůžu si stěžovat a taky byla sranda :D. Po kině Verča musela k doktorovi a Pavel jel domu tak jsme se společně s Luckou vydali na jídlo ke žlutýmu M :D. Když byly žaludky plný, navštívili jsme pár obchodu, popřáli si pěkné Vánoce a rozdělili se také. A já šla nakupovat dárky. Už mám pro každého z rodiny dva, ale pro bratra jsem ještě furt nic nesehnala :/. Ale snad něco seženu, tedy musím sehnat.

Zítra jdu konečně na svou první zkoušku šatů :). Jsem na ně zvědavá :D.

A teď jdu poklidit ten bordel po zemi od toho balení dárků :D. Mějte se a těm co už začli prázdniny, tak si je užívejte plným proudem :).

Foto z DA od KIkariz

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Christmas coming to town! :D mixx 22. 12. 2010 - 18:24
RE(2x): Christmas coming to town! :D damn-girl 22. 12. 2010 - 18:28