What new about me?

23. prosinec 2010 | 23.12 |

Jak se těšíte na Štědrý den? Já moc :), na ten klid a pohodu, která se vlastně jen tak nenaskytne. Co jsem dnes dělala? Šla na poštu odeslat dva balíky s dárky a potom šla zjistit jak má kavárna otevřeno, že bychom tam s Maude zašli a u té příležitosti si rovnou předali dárky.

Nakonec jsme si je předali pod lampou :D. No co, třeba by mohli v té kavárně závidět XD. Dárek udělala radost na obou stranách a to je super :). Dostala jsem krém na ruce, aby mi nekřupaly nehty, jak jsem si stěžovala což je super .)). Nebudou křupááát :D.

Mamka dnes vařila pravý domácí vánoční punč s jahodama a ovocem. Chutná výborně, naprosto bombasticky a je ho plnej hrneeeec :D. Kolem 6 večer jsme měla půl hrníčku a od té doby mi je těžko, takže to budu muset nechat na zítra další dávku :/.

Zítra se tady neobjevím, jsou přeci Vánoce, a tak bych vám teď všem ráda popřála šťastné a veselé, krásně prožitý den se svou rodinou, plno dárku, které jste si vysnili, také aby vám nezaskočila žádná kost z kapra a moc se nepřejeste ať vám potom není blbě :D. Mějte se tedy krásně a ještě jednou - krásně si užijte všichni zítřejší den :)...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: What new about me? mixx 24. 12. 2010 - 10:03
RE: What new about me? damn-girl 24. 12. 2010 - 10:43