Church

26. prosinec 2010 | 23.51 |

Tak jsem dnes navštívila kostel na Malostranské. Konal se tam totiž vánoční kocert a v tom sboru, který tam zpíval účinkuje naše teta. Musím říct, že to bylo super. Opravdu mám strašně ráda zvuk houslí, zní úžasně. Jenže se mi od začátku chtělo strašně moc na wc, takže jsem si opět udělala menší trapásek, když jsem to proste nevydržela a musela vyhledat wc. Odešla jsem během koncert, ještě teď mě to mrzí, ale bylo to už tak akutní jak nejvíc to jde. Ve chvíli, kdy jsem se zvedla jsem musela v té lavici přelezt přez dědu, ale když jsem s ezvedla posadil mě zpátky do lavice co ot jako vyvádím. Urychleně jsem mu vysvětlila svou stresující situaci, a tak mě díky bohu propustil. Po těch úmorných 50 metrech jsem konečně dorazila do Starbucksu, že si tam odskočím. ALE! V cestě stály poskládané židle a na nich cedulka s užasnou informací, že teď jsou toalety uzavřené z důvodů uklízení. Div jsem tam na místě neomdlela :/. Malostranské náměstí vůbec neznám, ale když se chce, tak se chce XD. Vyběhla jsem tedy ze Staru a zaběhla za roh, kde se tyčil nápis další nějaké kavárny. Vběhla jsem tedy dovnitř a tam už konečně byly použitelné toalety XD, když jsme opět byla šťastná vydala jsem se zpět ke kostelu. Dovnitř už jsem zpátky nešla, ale oni během minuty začli vycházet lidi, protože to skončilo. Čekala jsem, že od dědy, babičky, mamky a tety dostanu strašné kázání jak jsem neschopná a nevydžim ani hodinu be záchodu jenže ono ne. Oni se mi totiž hned všichni začli smát XDDD a ještě víc se smáli, když jsme jim vylíčila trable s protivnou cedulkou XD.

Potom jsme se vydali na tramvaj. Dojeli k tetě, kde měl děda zaparkované auto. Teta šla domu jelikož už tam se nacházelo její bydliště a my se vydali autem na zbytek cesty. No a teď jsem tady :D. Ještě před již zmiňovaným koncertem, jsem s mamkou navštívila ten Starbuck na zase jedno užasné kafe 8).

Zítra mám naplánovaný výlet. Jedu do centa pro ten nový batoh, na který jsem vám tady nedávno házela odkaz. Oni ho hotiž po svátkách z 1200,. zlevnili na nějakých 900,- takže jsem oevně rozhodnutá a zítra si pro něj jedu 8). Taky jsem dostala od mamky dvě stravenky, jelikož jde do práce tudíž nebude vyvářet oběd, a tak se pujdu někam nadlábnout :).

Teď jsem dodala do I-podu One Republic - Secret, ještě ho nabiju a jdu spát. Tak tedy dobrou noc a dále si pěkně užívejte prázdniny :) ;)...

Foto z DA od lostknnightkg

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře