I will be away

29. prosinec 2010 | 22.26 |

Je tomu tak, zítra dopoledne odjíždím s našima na chatu. Budeme tam přes Silvestr až do 2. ledna nejspíš. Možná jen do 1. ledna, to s eještě uvidí. Takže se dá chápat, že tady nebudu :D. Na chatu si beru mámin notebook, abych si tam mohla vypracovávat maturitní okruhy, taky táhnu povinnou četbu, foťák (takže se můžete těšit na nějaké fotky :)), samozřejmě ani i-pod nesmí chybět, bereme taky psa (bude rád, on to tam rád :D)

Přeju vám tedy všem všechno nejlepšího do nového roku. Hodně štěstí, taky úspěchu a hlavně to zdraví. Ono zdraví, to je totiž nejduležitější, pokud nejsme zdraví nejsme šťastní a kdo by nechtěl byt šťastný?

Co jsem tedy dělala včera? Maturitní okruh ze schodů a ramp. Díky bohu jsem přišla na lepší efektivnost práce, takže mi to teď jde jedná báseň = tudíž mě to i baví :). Odpoledne jsem jela s taťkou za mamkou k nákupnímu centu, kde jsme měli sraz s mamkou. Mamka mi tam koupila dvoje rachejtle, takže se těšim :D. Snad se vrátim celá XDD.

A dnes? Opět jsem dělala na maturitním okruhu, dneska jsem udělala všechno o stropech. Dodělala jsem to až někdy kolem 8 večer, protože odpoledne jsem jela s mamkou do Ikei. Ještě před návštěvou Ikei jsem si vytvořila kartu Ikea Family, tudíž mám teď vytisknutou než mi přijde ta plastová :). V Ikee jsme pořídili několik vychytávek do domu a potom jsme zavítali do obchodu se švédskými specialitami. Mamka si koupila takové ty velké kulaté jakoby chleby. Nebim jak se to píše, ale vim, že se to vyslovuje nějak jako knekrbrot :D. Dále si pořídila nějakou zajímavou křenovou omáčku, kterou měla u jídla, když si ho dávala a ta omáčka jí zachutnala :D. Dohromady jsme si taky pořídili brusinkový sirup, snad bude dobrý :). Já taťkovi koupila dvoje švédské piva, jedno normální a jedno speciálně vánoční. Už měl to vánoční a chutnalo mu, takže super :). Já sobě koupila ty alkoholické dvě plechovky jablečného moštu (schovávám si to na Silvestra :3), a taktéž mám z Ikei karamelové pásky :). Ještě než jsme prošli témhle celým obchodem jsme se stavily v té jejich restauraci, mamina měla nějaký zvěřinový steak s rýží či co to bylo a džus. Já už byla najedená z domova, ale neodolala jsem = měla jsem tam švédský jablečný koláč. Chutnal teda báječně, pto se musí nechat 8).

Po návratu jsem se převlékla do domácího oděvu, postavila se k plotně a jala se taky jednou vaření. Udělala jsem historicky poprvé opravdové jídlo, né nějaký polotovar :D. Spáchala jsem totiž Chilli con carno. Pálilo to dost, což vůbec nevadilo, i tak to bylo dobré :). Nerada bych se chválila, ale joooo, ono s emi to povedlo 8).

Foto z DA od merl1ncz

No a nakonec bych vám zase ráda ukázala pár fotek :D XD...

ikea food
Ty dve prostřední plechovky jsou ty piva a ty černé moje alko mošty no a ten pytlík? To jsou ty karamelové pásky :)

-
Moje rachejtle ke konci roku :)

Anni3
A malá Anni sídlící v tašce XD

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: I will be away mixx 30. 12. 2010 - 07:47