Old year/new year

1. leden 2011 | 18.35 |

Tak jsem se nejdřív nechtěla pozastavovat nad článkem co přinesl rok minulý a co bych ráda, aby přinesl rok budoucí/současný (jak chcete XD). Jenže jsem si říkala proč ne, však je fajn to nějak shrnout.

Nijak zvlášť to za rok hrozný nepovařuju. Ano, stali se nepříjemné věci a ještě míň příjemné než nepříjemné, ale o tom život je. Kdyby šel život jen v pohodě a nikde se neobjevil zádrhel nudila bych se. A co víc. Já raději vzpomínám na ty věci dobré a na ty špatné zapomínám. A proto tady budu vzpomínat jen na věci dobré :).

Hned začátkem roku (14. ledna) jsem podruhé navštívila koncert své velice oblíbené skupiny, Depeche Mode. Ovšem nejlepším koncertem roku 2010 byl koncert Green Day. Byla jsem na své vysněné kapele, kterou mám strašně ráda už 5 let. Byla jsem od nich tak blízko, počítám tak 3 metry, což je taky super vzdálenost, pořádně si je prohlídnout, huááá :3. Tyhle dva koncerty bych řadila mezi nejlepší zážitky a ještě k těmto zážitkům bych přiřadila chvíli, kdy jsem se dozvěděla, že jsem složila generální státní maturitu. Pamatuju si, že když jsem mamce do telefonu říkala výsledky, brečela jsem u toho :D. Začátkem jara jsem také začala navštěvovat instruktora, v polovině se ale vyskytly komplikace a já byla nucena změnit instruktora, který byl mnohem lepší než tamten a naučil mě za tak málo času mnohem víc věcí než instruktor minulý. Potom v červenci jsem také úspěšně složila zkoušky na poprvé a dostala svůj vysněný řidičák :). Přes prázniny jsem trávila čas většinou doma, taky na dovolené s rodičema. Nebyla jsem s nima na dovolené několik let a tohoto kroku, že jsem s nima jela opravdu nelituju :). Začátkem září jsem nastoupila do 4. ročníku, tudíž mě tento rok čeká maturita. Na podzim se psali generální maturity. Okolo Vánoc jsem se začala o hodně víc bavit s lidmi ve třídě. Po té krátké době co se s nima bavím můžu říct, že ty lidi jsou super. Opravdu si těch 4 strašně moc vážím, protože jen díky nim se taším na každý den školy a prázdniny mě nudí. Je s nima ohromná sranda, berou mě takovou jaká jsem a já jsem díky tomu šťastná :). No a potom byly Vánoce :D.

V tomto roce bych velice ráda odmaturovala v termínu, protože když odmaturuju mám slíbenou dovolenou. Jeli bychom s mamkou na poznávací cestu Egypta plavbou lodí po Nilu. Byl by to úžasný zažítek. Miluju Egyot, hlavně staré dějiny Egypta a strašně ráda bych ho poznala na vlastní oči. Dále si po ukončení maturity hodlám založit facebook, protože to vidim jako jedinou možnost jak s lidmi ze třídy zůstat v kontaktu :). Co by bylo také super věcí, tak proměnit objeva to zní fakt blbě :/, z postu objev na post přítel XD, ale kdo ví. Tomu nechávám volnej průběh. Nerada se vnucuju, však mě znáte XD. Ještě bych se chtěla dostat na nějakou výšku nebo vyší odbornou. Také se i možná osamostatnit, abych si mouhla pořídit toho svého vysněného chrta 8). Bhěm roku bych chtěla navštívit Berlín, strašně moc miluju to město 8). Pokud bych našla i nějakou práci, vydala bych se i do těch svých vysněných severských zemí 8).

A jestli mám předsevzetí? Uvažuju nad dvouma :D. Teda už tak nějak víc, že bych se do toho měla pustit. Oboje mi totiž určitě pomůžou. Takže 1) začnu znova cvičit, i těch blbých 20 minut denně na rotopedu s emi budou k něčemu hodit a nebudu furt jen jak pecka sedět, 2) budu víc dbát na svůj pitný režim, protože ten je opravdu v katastrofálním stavu a jestli v tom hodlám pokračovat, tak potom budu v katastofálním stavu i já :D.

Uvidíme tedy co nám tento rok přinese... nechme se překvapit...

Foto z DA od Alephunky

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Old year/new year mixx 01. 01. 2011 - 19:45
RE: Old year/new year damn-girl 01. 01. 2011 - 20:09
RE: Old year/new year chester 01. 01. 2011 - 21:08