I´m happy :)

4. leden 2011 | 16.50 |

Teď jsem si před doučováním našla nějaký čas. Vyrážím tam na 6 večer (a budu tam do 7 do večera). Mimichodem, nejdu tam sama. Dnes taky jednou jel Maroš (spolužák), stejnou cestou domu jako já. Bavili jsme se co budem odpoledne dělat a já že jdu na doučování. Tak se ptal jestli by mohl jít se mnou, tak jsem napsala mé doučovatelce a před 6 ho jdu vyzvednout k naší za stáce a pujdem na doučko.

Den před prvním dnem školy, tedy neděle, byla fajn. Psala jsem si na icq s Verčou a bavili se o tom, jak se těšíme do školy:). Den poté mi úplně vyrazila dech, ale mile :). Měla totiž pro mě dárek k Vánocům, taky mě postavila do trapné situace, protože já to vůbec nečekala a nic jsem neměla, ale to jsem zažehnala dnes. Jelikož jsem jí včera také koupila dárek a dneska jí ho dala. Dostala ode mě zelenobílý hrníček na čaj se zelenobílým talířkem k tomu a sadu čtyř zelených čajů, neboť říkala, že je má v poslední době ráda :). Já od ní dostala skvělou pěnu do koupele ve tvaru vánočního stromečku 8), citrónový balzám na rty (ten mi taky udělal obrovskou radost :), jednak jsem si balzám chtěla kupovat a jednak úžasně voní :p) a dále jsem dostala žlutý lak ne nehty :). Už to bude znít jako klišé, ale já jsem vážn strašně moc ráda, že si tak rozumíme. Je to fajn pocit těšit se do školy na to, že si tam s někým popovídáte, společně se zasmějete vtipům. A co víc, náše tří člená skupinka (Dan, Verča a já) děláme dohromady všechny maturitní okruhy. Každý udělá něco, takže to šíleně urychluje práci. Ale i tak to v poslední době nějak nestíhám :/.

Dnešek byl ve škole taky fajn, měli jsme dvě hodiny suplování. Na angličtině nám rozdal témata k ústní maturitě, což mi už takovou radost neudělalo, ale teď si nehodlám kazit dobrou náladu :D. Vlastně se nic dalšího zajímavého nedělo. Mamka má dneska narozeniny. Mám pro ní novou tašku na nový notebook a teď právě zase musím mizet. Ona totiž za chvíli přijde a já to furt nemám zabalené :/.

Měj te se tedy fajn a buďte trpělivý s mojí (ne)aktivitou na blogu ;D...

Foto z DA od roseonthegrey

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: I´m happy :) k. 05. 01. 2011 - 12:32
RE: I´m happy :) damn-girl 05. 01. 2011 - 19:42
RE: I´m happy :) k. 05. 01. 2011 - 20:01
RE: I´m happy :) damn-girl 05. 01. 2011 - 21:23