I love hippopotamus

24. březen 2011 | 17.31 |

Máte rádi hrochy? Já zbožňuju hrochy. Čím dál víc jsou mi víc a víc sympatický. Jsou prostě dokonalý, svým způsobem roztomilý. A malý hrošíci? Ty jsou rozkošný 8). Vážně mi to zvíře přijde strašně zajímavý a svým způsobem je taky nebezpečný. Každej má rád tigra nebo žirafu, ale já jsem v posloední době okouzlená hrochama :). A jak se líbí vám? :) Klidně to sem napiště... budu jen ráda, když se podělíte o svůj názor a klidně připiště jaké oblíbené zvíře je právě vaše :). Budu jen ráda ;D.

Dnes jsme psali tu matiku a mám 4 příklady ze 6. Co víc, ono vypadá že správněěěěě! Teda aspoň mi přišlo jak krásně mi to vychází. Ať se tedy prosím zadaří :). Dnes jsem šla do školy v brýlích a mám je prakticky už od rána a nejeví mi to žádnej problém :). Hodně učitelů mi je i chválily, což mě samozřejmě potěšilo =). Po škole se uskutečnil sraz s babičkou. Mám takový větší korálky v barvě výrazné růžové, tak z toho brzo uskutečním retro náramek a samozřejmě vám to potom ukážu. To bych jinak nebyla já :D. Taky tam paní prodávala komponenty = konečně už bych se mohla dokopat začít zkoušet něco hňácat z toho fima, který mě láka už dobrý 2 roky a neustále se k tomu nemůžu dokopat. A taky jsem si v místní cukrárně zakoupila domácí kokosky. Chutnaj úžasně, ale musím se šetřit ať mi z toho zase neni blbě :D. Jelikož jsme u toho jídlo, přeneseme se i k pití. Znáte ty bylinné rajec vody? Na začátku týdne jsem objevila s příchutí šalvěje, neodolala a koupila si jí. Stala se z ní moje nejoblíbenější rajecka 8). Nezdá se mi příliš sladká, je celkem osvěžující... takže pro počasí, které bude čím dál víc hezčí je ideální 8). Mezi mé další nejoblíbenější pití patří jahodová aquila, je vážně užasná! Jelikož vážně chutná úplně po jahodách. Jestli jste jí ještě neměli, tak jí někdy určitě zkuste. Jsou i další příchutě jako broskev, jablko a ananas avšask ty mě neoslovily. Prostě jahodová mi z nich chutná nejvíc 8).

Včera jsem se na angličtině ptala jestli by mi zkontrolovala pár odpovědí na otázky. Angličtinář nám totiž ve škole teď celou hodinu dává otázky na téma jednotlivých maturitních okruhů a mi na ně odpovídáme, ale už je další mínus, že nám to nekontroluje. Jenže je paní hodná a překontroluje mi to :). Půjdu to tedy přepsat do čitelnější podoby :D. Sice to je až za tejden, ale teď vážně nemám nic lepšího na práci a jen tak bez cíle se mi po netu brouzdat nechce :D.

Tedy - odcházím pracovat :)... heště tady fotka malilinkatého hrůška 8)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: I love hippopotamus pirate zombie 25. 03. 2011 - 19:57
RE: I love hippopotamus dragonette(chester) 25. 03. 2011 - 20:58