I´m swindler :/ :D

27. březen 2011 | 12.34 |

Lidi. Já jsem podvodník! Řídím se totiž jedním heslem -NIKDY NESTAHUJ HUDEBNÍ CD Z INTERNETU! Právě jsem to před pár minutama porušila. Jsem totiž ve finanční tísni a prostě teď peníze na CD nemám, a tak jsme se rozhodla si ty některý stáhnout. Jelikož prostě těch jejich pár tónů znělo skvělo a já je prostě potřebuju slyšet!

Mezi první stáhnutý patří Linkin Park a jejich A Thousand Suns - tohle CD jsme si zkoušela před nějakou dobou pouštět na Václaváku v Bontonlandu a ty tóny prostě zněly úžasně! Takže je mám už stáhnutý a poslouchám. Jsem z nich totálně nadšená. Tohle vážně vypadá na super CD! Linkiny mám prostě ráda... je to taková moje srdcová záležitost. A na Meteoře jsou taky úžasný songy :P.


Mezi další můj hudební hřích ve stylu stahování budou patřit My Chemical Romance se svým Danger Days. Před několika lety jsem MCR poslouchala... po návštěvě jejich pražského koncertu jsem je poslouchat přestala :D. Uplynulo pár let a začalo se proslýchat, že vyjde jejich nové CD. Myslím tím právě Danger Days. Pak s ena netu ukázalo, že jeden den budou mít lidi na jejich stránkách příležitost poslechnout si jejich novinku. Šla jsem tedy do toho... plná myšlenek, že to stejně bude stát za nic! A ono ne! Tohle CD mě taky ohromilo. Má v sobě nádherný tóny a písnička Sing se stala jednou z mých nej.

A Nana má úžasnej klip :) :D.

No a jelikož je finanční tíseň fakt zlá teďka, tak si chci stáhnout i Eminema, tedy Relapse. Doma mám Recovery a nemůžu si na něj stěžovat. Je to vlastně CD, které si v poslední době pouštím nejvíc. Relapse jsem ještě neslyšela takže úžasná příležitost. A určitě bude dobrý. Ještě se mi u Eminema nestalo, že by se našlo CD, které by se mi nelíbilo :D. Vám pak napíšu jaké je tohle až ho stáhnu a poslechnu :).

Víte... neznamená, že stáhnu a tím ot hasne... to ne. Prostě mám teď potřebu tyhle věci slyšet, tudíž to stáhnu. Až budu mít zase finance na nakupování CDček, tak si je určitě koupím. Nemohla bych žít s pocitem, ve kterém miluju nějaký CD a neměla bych doma originál. To prostě u mě nejde, je to nemyslitelný! :D

Ale vy byste taky rádi věděli co jsem prováděla, když jsme sem nepsala. Tudíž - v pátek jsem šla oslavit své narozeniny se svýma kamarádama ze třídy. Šlo se na bowling a bylo to úžasná sranda :). Mám hrozně ráda třyhle lidi, fakt strašně moc :). Taky jsme hráli billiard a obě hry se staly mou vášní :D. Tudíž s Maude plánujeme bowling na příští pátek :D.
Dostala jsem od nich dáreky... fakt úžasný dárky 8). První dárek byla bomboniéra (Milka).. okamžitě zmizela :D. Dále jsem dostala úžasnej termohrnek... pro znalce tumber ze Starbucksu! 8) Grande velikosti nádhernej světle zelenej 8). Dále jsem dostala od nich krystal přátelství, který právě krystaluje a roste. Trvá to 2 - 3, takže za tu dobu čekejte fotku krystalu. Bude fialovej, fialovou já ráda 8). A čtvrtej dárek mi zapoměla vzít, dostanu ho tedy zítra.

Dneska bych měla od celé rodiny dostat notebook 8). Jenže s notebookem je tady teď problém s připojením k netu, takže ho doma zatim nějakou dobu budu používat jen ke hraní Sims než se to vyřeší. Včera jsme od mamky a taťky dostala kytku :) a taky nádhernej bílej huňatej župan s fialovejma a azurovejma puntíkama. Jenže mi jsou krátký rukávy... mamka ho tedy musí vyměnit :D. Od bráchy jsem dostala takovou myš s navijákem k notebooku, kterou jsem si přála :).

Všechny fotky dárků dodám večer a nebo zítra a teď se jdu plně zaposlouchat! :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: I´m swindler :/ :D anwi 28. 03. 2011 - 21:19
RE(2x): I´m swindler :/ :D damn-girl 28. 03. 2011 - 21:32