Presents :)

28. březen 2011 | 21.30 |

Včera jsem vám slíbila, že vám večer nebo dnes ukážu ty dárky, které jsme obdržela ke svým narozeninám. Takže pro vás tady teď mám pár foteček. Fotky nejsou nikterak extra kvalitní, ale koukat se na ně nějak dá a to hlavní tam je, ale věřte mi, že na víc dneska nemám sílu. Celý odpoledne jsem se totiž pachtila s angličtinou a zítra budu taky. Chjo, kdybych s těma úkolama neotálela jak pitomá, tak mám teď klid.

ntb
Tak toto je mloj nový NTB/noťas, notebook, laptop... prostě, říkejte mu jak chcete :D. Všichni mi ho zatím chválí, že vypadá pěkně a je i dobře vybaven co se týče střev a já si to myslim taky takže si nestěžuju :) :D. Navíc mi ještě zůstává stolní PC takže můžu být na tom, na který mám náladu. Právě jsem tedy na stolnim, protože na NTB nemám potřebné programy k upravování fotek (chápej zmenšování xD). Co dál? Jo máme doma problém s wifi, a tak jsme se bála, že se doma nebudu moct připojit bezdrátově na net... jenže jsem našla jednu neuzamknutou síť a tak mi doma NTB jedeeeee :D. *blázni vě se směje* - budu stahovat downy do simíků jak divá xD.

mause xD
A tady už vidíte příslušenství k notebooku. Je to myš, jak můžete vidět a dostala jsme jí od brácha jelikož jsme si jí přála :)....

flowers1

flowers2
Všechny možné kytky, které jsem dostala. Ten žlutý košík ale ne... ten asi před týdnem vytvářela mamka. Baví jí totiž dělání dekorací z kytek :).

ccccd
A zde už je nádherná fialová šála. Dostala jsem jí jako hromadný dárek od kamarádů.. je úžasná... miluju fialovou 8)

tumber
A zde už je zelený Starbucks tumber 8). Je velikosti grande. Už jsem v něm měla 3 nápoje a chutná to z toho vyborně... a prostě.. STARBUCKS! Co víc můžu říct :D. Jsem an tu kavárnu psychopat.

eyes
A jako bonus moje oči, zavřený. Tekutý linky už mám hrozně dlouho dobu. Malovala jsem se s nima už asi 5x a vždycky jsem to nějak zkazila a včera s ekonečně povedlo a taklec to dopadlo. Mám tudíž radost, že jsme to poprvé zvládla. Teď už to bude jen lepší :D.

A to je pro dnešní den vše :) :D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Presents :) anwi 28. 03. 2011 - 23:05
RE: Presents :) damn-girl 29. 03. 2011 - 14:17
RE: Presents :) anwi 30. 03. 2011 - 22:33