School school schoold - ARGH!

30. březen 2011 | 19.20 |

Furt dělat věci do školy, do školy a do školy! :/ Už toho mám dost. To bude tim, že jsem dnes otrávená z té konverzační angliny. Začínám mít pocit, že si tim spíš dokazuju jak moc tu anglinu naumím a jak velký díry v tom mám namísto toho, abych měla pocit jak to umím líp a líp.  Chjo štve mě to! Včera jsem dělala věci do angličtiny a stejně tam byly chyby :/. Né moc, ale byly :(. Jedna věc by dobrá ale byla... řikala, že mám dobrý nápady na to jak ten danej text obohatit :).

Ani jsem pořádně od těch dob co mám nový laptop na něj neměla pořádně čas a i teď sedím na stolním pc. Teď bych ten čas měla tam instalovat různý programy a tak... jenže když už mám konečně čas, tak jsem na tuhle činnost totálně líná. Poslední dny byl ntb zaplej kvuli aktualizacím a teď neni zaplej vůbec. Snad se tedy zadaří o víkendu :). Navíc budu muset vymyslet nějaký místo v pokoji, kam bych ho mohla podat na tvrdej povrch, abych ho nemusela mít furt na klíně na posteli a taky musí bejt přístup k elektřině kvuli adaptéru což je k mejm dispozicím v pokoji taky dost obtížný :/...

Ve škole jsme dneska psali test z němčiny a jelikož je němčina u mě totální propadák vidim to na 5. Víte že mě to ale ani neštve ?:D. Němčina vážně není můj oblíbenej předmět a pokuzd to není můj oblíbenej předmět, neštve mě to .D.

A teď k hudbě. To CD od Linkin Park miluju čím dál tim víc. Je totiž naprosto úžasný! 8) Nádherný tóny :P a ten song Blackout? Ten je famózní! Pokud tedy nemáte co poslouchat zkuste CD od LP, tedy A Thousand Suns :P.

Hmmmm... co dále? Opět se vstává do školy za tmy... tedy aspoň já což mě totálně irituje :/. Nemám ráda vstávání do tmy :/. Jsem pak celej den totálně unavená :/.

Včera jsem taky zase po nějaký době byla na procházce. S Luckou a s jejím mimčem... je to úchvatný jak to breptá v kočárku :D. Šly jsme do knihovny... konečně už pro mě měli toho Lakomce :D. Takže ho teď mám doma + tady mám ještě Sbohem, armádo, ale právě čtu Noc na Karlštejně. Ještě taky Zkrocení zlé ženy a mám to všechno přečtený. Noc na K. mě totálně nebaví, ale má to jen 42 stránek = to zvládnu! xD

Mno a teď zase pujdu nějak relaxovat :D... tudíž vám přeji pěkný zbytek dne ;D

Foto z DA od holiveira

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: School school schoold - ARGH! stephanie* 30. 03. 2011 - 19:24
RE: School school schoold - ARGH! anwi 30. 03. 2011 - 22:38
RE: School school schoold - ARGH! stephanie* 31. 03. 2011 - 15:01
RE(2x): School school schoold - ARGH! damn-girl 31. 03. 2011 - 16:42